Moje konto Sklep

Nasz zespół

Możemy się pochwalić jedną z najlepszych kadr w Warszawie! Nasi instruktorzy i trenerzy posiadają wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie w prowadzeniu różnego typu zajęć. Z pasją przekazują swoją wiedzę i umiejętności.

trenerzy personalni

Mieć trenera tylko dla siebie – można i to naprawdę rewelacyjnego! Impuls stawia na ambitnych ludzi z doświadczeniem, których pasją jest praca z ciałem. Nasi trenerzy to mistrzowie uważności i dokładności, dlatego możesz mieć pewność, że niestarannie wykonane powtórzenie nie umknie ich uwadze.

Poznaj nas lepiej

instruktorzy fitness

Jak wiele mamy różnych zajęć fitness w ofercie, tak wiele jest różnych osobowości i specjalizacji wśród naszych instruktorów fitness. Dzięki temu każde zajęcia mają niepowtarzalny rytm i atmosferę. Łączy ich jedno – doskonałe przygotowanie, miłość do tego, co robią i talent do motywowania innych.

Poznaj nas lepiej

trenerzy fight

Dobrze przygotować zawodnika sztuk walki to… prawdziwa sztuka. Nasi trenerzy mają w tym wieloletnie doświadczenie. Dzielą się swoją bogatą wiedzą i umiejętnościami. Kładą nacisk na poprawną technikę ćwiczeń, ogólną mobilność oraz uczą zasad bezpiecznego trenowania. Ring będzie Twój!

Poznaj nas lepiej

Obsługa klubowicza

Witają Cię na wejściu i żegnają na wyjściu. Mają w sobie moc pozytywnego myślenia i serdeczności. Zawsze chętnie Ci pomogą. Nasza obsługa klienta – pracują tu, bo lubią, ale oprócz tego mają jeszcze różne inne ciekawe pasje i zalety. Jest okazja dowiedzieć się jakie…

Poznaj nas lepiej

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

MUHAMMAD ALI

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia