Moje konto Sklep

Nasza oferta

Treningi personalne

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia podczas treningu, mamy kogoś dla Ciebie. Nasi trenerzy nauczą Cię, jak ćwiczyć, żeby maksymalnie wykorzystać czas, osiągać lepsze efekty szybciej i nie narazić się na kontuzję. A przy tym, najzwyczajniej w świecie, wycisną z Ciebie siódme poty. Wchodzisz w to?

Sprawdź więcej

Siłownia

Nasze siłownie to nie jest zwykła przestrzeń wypełniona maszynami i akcesoriami. To miejsca, gdzie można oderwać się od codziennych obowiązków i wzmocnić się – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Być sobą i poćwiczyć, jak lubisz lub jak potrzebujesz. Bez względu na to, czy jesteś masterem, czy świeżakiem.

Sprawdź więcej

Fitness

Masa, rzeźba, sprawność, wytrzymałość, równowaga? To wszystko i więcej można mieć dzięki regularnym ćwiczeniom pod fachowym okiem. U nas znajdziesz aż kilkanaście różnych zajęć, które precyzyjnie pomogą Ci osiągnąć cel i są świetnym sposobem na spędzenie czasu. Zastanawiasz się jakie?

Sprawdź więcej

Fight

Życie to walka, jak twierdzi łacińskie przysłowie. Dla niektórych odwrotnie – walka to życie i treningi to nieodłączna część ich działania. W strefie Fight odkryjesz w sobie nieustraszonego wojownika, który nie cofnie się przed żadnym ćwiczeniem, oraz pasję do sportów walki i crossfitu. Zawalcz o siebie.

Sprawdź więcej

Rehab

Twoje ciało to wspaniała maszyna i, na co dzień, umożliwia Ci robienie niezwykłych rzeczy. Przychodzą jednak chwile, kiedy ono samo potrzebuje profesjonalnego wsparcia. Nasz fizjoterapeuta zna dużo medycznych sztuczek, które pomogą mu odzyskać sprawność i ukojenie. Poczuj, jak to działa.

Sprawdź więcej

Impuls Beauty Center

IMPULS BEAUTY to miejsce pełne pasji i pozytywnych wibracji, gdzie wydobywamy naturalne piękno. Miejsce gdzie najważniejsza jesteś TY a my zadbamy nie tylko o Twój wygląd zewnętrzny ale staniemy się również znajomą osobą.

Sprawdź więcej

Dietetyka

Aktywność fizyczna i dieta chodzą ze sobą w parze, dlatego warto skonsultować się z dietetykiem, zorientowanym w temacie treningu, który pomoże określić optymalną dla Ciebie opcję żywienia. Sprawdź jak możemy Ci pomóc w tym obszarze.

Sprawdź więcej

Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

MUHAMMAD ALI

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia