Moje konto Sklep

Cennik

karnety

Traktujesz dbanie o siebie poważnie i wiesz, że na jednym razie się nie skończy? Zamierzasz pojawiać się u nas regularnie? Przyda Ci się karnet, który zmniejszy na stałe koszt twoich treningów i jest nieocenioną motywacją, by wyjść z domu, bez szukania wymówek. Wybierz swoją najlepszą opcję.

Sprawdź ceny

treningi

Gdy masz konkretne cele treningowe, z pewnością chcesz je osiągnąć szybko i bez popełniania błędów. Zastanów się nad opcją treningu personalnego, podczas którego masz profesjonalnego mentora tylko dla siebie. Dowiedz się jak i za ile popracujesz z naszymi trenerami.

Sprawdź ceny

dietetyka

Aktywność fizyczna i dieta chodzą ze sobą w parze, dlatego warto skonsultować się z dietetykiem, zorientowanym w temacie treningu, który pomoże określić optymalną dla ciebie opcję żywienia. Zobacz, w jaki sposób możesz zarezerwować konsultację z naszym specjalistą i jaki jest jej koszt.

Sprawdź ceny

rehabilitacja

Masz dolegliwości bólowe, jesteś świeżo po kontuzji, odczuwasz notoryczne spięcia w ciele, których nie możesz się pozbyć? Powodów może być wiele, a najlepsze rozwiązanie jest jedno – wizyta u naszego fizjoterapeuty. Zobacz cennik wizyt i odzyskaj sprawność oraz komfort poruszania się.

Sprawdź ceny

Beauty&wellness

Zabiegi relaksująco-upiększające, sauna i solarium – ich dobroczynnego działania doświadczysz w naszym klubie. Niedużym kosztem zyskasz dużo korzyści dla ciała i ducha. Sprawdź naszą odprężającą ofertę, wybierz coś, co Tobie sprawi największą przyjemność i zaplanuj swoją wizytę.

Sprawdź ceny

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

MUHAMMAD ALI

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia