Moje konto Sklep

O nas

IMPULS to rodzinny klub, stworzony z miłości do sportu. To miejsce inne niż inne - takie, w którym sami chętnie ćwiczymy, gdzie dzielimy się naszą pasją z innymi.

Miejsce inne niż inne

Taki jest IMPULS – rodzinny klub stworzony z miłości do sportu. Miejsce w którym nie tylko pracujemy, ale nadal sami chętnie ćwiczymy i, co najważniejsze, gdzie dzielimy się naszą pasją z innymi, czyli z wami. Sport towarzyszy nam już od najmłodszych lat. Stworzyliśmy więc klub dokładnie taki, w jakim sami chcieliśmy dbać o formę na co dzień. Od początku postawiliśmy na profesjonalizm, w każdym centymetrze, pod względem wykończenia i wyposażenia przestrzeni oraz składu naszego nieocenionego personelu.

Co mam zabrać ze sobą na trening?

Butelkę wody, strój sportowy (tak, żeby było Ci wygodnie), buty na zmianę, ręcznik oraz maseczkę na twarz.

Czy na sali fitness może być dziecko, kiedy mama jest na zajęciach?

Nie może być, ponieważ jest to niebezpieczne dla dziecka ze względu na pracę z ciężarami i innymi sprzętami, oraz wykonywaniem szybkich ruchów podczas wykonywania ćwiczeń, co mogłoby spowodować przypadkowe uderzenie dziecka. Mamy natomiast specjalnie na takie okazje oddzielny pokoik dla dzieci w klubie na Bielanach, gdzie są specjalnie przygotowane zabawki oraz artykuły do rysowania i w czasie zajęć dziecko może spokojnie spędzić tam czas.

Czy jest możliwość zawieszenia karnetu?

Oczywiście jest taka możliwość, ale tylko dotyczy to umowy rocznej. Do wykorzystania jest 28 dni zawieszenia, w systemie 2x14 lub 4x7 dni.

Jaki należy założyć strój na zajęcia fitness?

Najlepiej wygodny i sportowy - dla jednych będą to legginsy, dla innych dres, a dla jeszcze innych krótkie spodenki. Do tego przewiewna koszulka z krótkim lub długim rękawem, w zależności co Ty wolisz. I obowiązkowo buty sportowe na zmianę. Prosimy też pamiętać o ręczniku i maseczce do zakrycia ust i nosa poza treningiem.

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

MUHAMMAD ALI

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia