Poznaj naszych trenerów

Piotr

Przygodę z aktywnością fizyczną zacząłem już dwadzieścia lat temu na basenie. Po kilku latach pływania przeniosłem się na siłownię, na której nadal regularnie się pojawiam szesnaście lat później, od dziewięciu w roli trenera personalnego.

Certyfikowany trener personalny z dziewięcioletnim stażem. Specjalizuje się w metamorfozach sylwetkowych (zarówno redukcja tkanki tłuszczowej, jak i budowa masy mięśniowej), pracy z kobietami w ciąży, treningach medycznych oraz poprawie stanu układu ruchu i nauce prawidłowych wzorców ruchowych. W codziennej pracy duży nacisk kładzie na pozytywną atmosferę na treningu, dzięki czemu czas na nich spędzony upływa szybko i przyjemnie, często jednak również ze sporą ilością spalonej energii.

Piotr
Andrzej

Andrzej

Certyfikowany trener z doświadczeniem. Pasjonat zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

-Specjalista treningu siłowego i siłowo- wytrzymałościowego;

-Trener piłki nożnej dzieci z licencja UEFA C;

-Trener w systemie EMS - Sędzia Lekkiej Atletyki *redukcja tkanki tłuszczowej *budowa tkanki mięśniowej *trening funkcjonalny *trening motoryczny *poprawa mobilności i stabilności *budowa siły i wytrzymałości

Patryk

Nazywam się Patryk. Jestem Trenerem Personalnym, od 11 lat pracującym nad doskonaleniem swoich umiejętności i jakości treningów oraz nowych bodźców treningowych. W swojej pracy stawiam na indywidualność do każdego podopiecznego. Skupiam się nad poprawa mobilności i sprawności, eliminowaniu bólu. Posiadam kwalifikacje trenera fitness, specjalizację w treningu siłowym, kulturystyce. Diagnostyka klienta oraz planowanie indywidualne jednostek treningowych pod konkretny cel osoby trenującej.

Zdrowa redukcja, skuteczny wzrost masy mięśniowej, nauka wzorców ruchowych, modelowanie kobiecej sylwetki, odpowiedni dobór suplementacji.

100% zaangażowania = 100% efektów.

Patryk

Paulina

Specjalistka treningu medycznego. Tytuł magistra fizjoterapii otrzymała na Akademii Medycznej w Lublinie. Jej główną pasją jest dbanie o zdrowie w szerokim tego słowa znaczeniu . Interesuje się schorzeniami narządu ruchu, takimi jak bóle kręgosłupa i stawów obwodowych . Dodatkowo jej pasją jest masaż i praca na tkankach miękkich. Pracuje metodami terapii manualnej Maitlad i Cyriax. Wykonuje zabiegi z zakresu ujędrniania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Pracę z pacjentami uzupełnia treningiem funkcjonalnym i siłowym. Instruktor fitness, pilates i aeroboxing. W wolnych chwilach zachęca wszystkich do aktywnego i zdrowego trybu życia. Najczęściej można ją spotkać w siłowni.

Ewa

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Trener Personalny Athlete Performance pod patronatem IFAA. Pasjonatka zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej w każdej formie; w szczególności treningu siłowego i dla równowagi - jogi. Nieustannie się rozwija i pracuje nad podnoszeniem swoich kwalifikacji. Uważa, ze systematyczność to gwarancja sukcesu, co za tym idzie sprawność i świadomość własnego ciała. Holistyczne podejście do zdrowia to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia.

Szkolenia:

 • Międzynarodowy certyfikat IFAA Personal Trainer,
 • Certyfikat Athlete Performance Trener Personalny,
 • Certyfikat Blackroll Polska (z zakresu podstawowych technik SMT)
 • Dietetyka I poziom - Akademia Mistrzostwa Sportowego
 • „Dietoterapia” - Akademia Instruktorów Sportu S4
 • Żywienie kobiet aktywnych - Barbell Kitchen
 • ‚Mobilność i Stabilność’ - LevelUp
 • CMPC Intro-Core - Train Movement
 • Blackroll Screening - Szkolenie z zakresu współczesnych metod diagnostyki funkcjonalnej, z uwzględnieniem wad postawy, oraz planowania bezpiecznego treningu.
 • Konferencja Passion Education Inspiration - dietetyka sportowa, suplementacja w sporcie, metody treningowe, regeneracja potreningowa, psychologia sportu
 • Trening medyczny Train Movement

Specjalizacja:

 • Trening Funkcjonalny
 • Redukcja tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej
 • Trening siłowy
 • Praca nad mobilnością i stabilnością, sprawnością oraz korekcja wad postawy
 • Nauka zdrowych nawyków żywieniowych

Paweł

Mam na imię Paweł z siłownią jestem związany od 10 lat w tym okresie zgromadziłem wiedzę praktyczna i teoretyczną popartą certyfikatem trenera personalnego. Z tej połączonej wiedzy i doświadczenia korzystam na co dzień w mojej pracy z klientami.

W pracy z podopiecznymi wykorzystuję różnorodne metody treningowe, które dopasowuję indywidualnie tak, aby osiągnąć pożądane cele, poprawiać samopoczucie oraz zapobiegać kontuzjom układu ruchu. Mam doświadczenie w pracy z osobami pragnącymi zredukować zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową, czy skorygować wady postawy. Moim priorytetem jest zawsze technika wykonywanych ćwiczeń, jakość ruchu oraz bezpieczeństwo podczas treningu. Wykorzystuję najnowszą wiedzę z zakresu treningu sportowego, aby zapewnić klientom maksimum efektów.

Moja praca związana jest z szeroko rozumianą kulturą fizyczną, dlatego też sam staram się być dobrym przykładem. W wolnym czasie lubię czytać książki i oglądać dobre filmy , jazda na rowerze i trening to aktywności, które wybieram dla siebie.

Monika

Cześć! Jestem fizjoterapeuta i trenerem personalnym. Zajmuje się treningiem medycznym, funkcjonalnym jak i siłowym. W pracy skupiam się na zdrowiu, poprawnej technice i indywidualnym podejściu. Zależy mi na tym, aby uczyć prawidłowych wzorców ruchowych oraz świadomego kształtowania sylwetki. Pokaże Ci jak istotny jest ruch na co dzień oraz, że wcale nie musi być nudny 🙂