Z czym kojarzy nam się na co dzień siłownia? Z wielkimi umięśnionymi panami, którzy ćwiczą swoje mięśnie, z muzyką, która towarzyszy ćwiczeniom, z szatnią w której spędzamy czas przed i po treningu. Ale oczywiście również z samym ćwiczeniem, korzystaniem ze sprzętu, chwytaniem za metal, podnoszeniem sztangi, wyciąganiem linek na urządzeniach ćwiczących. To wszystko właśnie stanowi istotę siłowni, jej duszę i właśnie to jest tak ważne w każdym ośrodku przeznaczonym do ćwiczenia.

Wiele osób chodzących na siłownię zupełnie nie zdaję sobie sprawy z tego, jak ważny jest sprzęt, w jaki wyposażona jest nasza siłownia. Dlatego decydując się na kupno karnetu w jakiejś z Twoich pobliskich centrów treningowych warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również na to, co za to otrzymamy.

W przypadku siłowni IMPULS, mieszczącej się w Warszawie na Bielanach, masz okazję do ćwiczenia na najwyższej jakości sprzęcie Hammer Strength. Tym samym IMPULS zyskał miano Official Hammer Strength Training Center i jest to jedno z nielicznych takich ośrodków w Warszawie. Dzięki temu masz pewność, że dostajesz najwyższą jakość za swoje pieniądze.

Dlaczego jest to istotne? Sprzęt który posiada IMPULS jest wyposażony w paski i linki ćwiczeniowe, przez co ruch jest płynny i o wiele trudniej nabawić jest się kontuzji. Ma to szczególne znaczenie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią, ale również zaprawieni w boju weterani będą mogli docenić i poczuć, że obcują z czymś wyjątkowym, czym jest sprzęt marki Hammer’a.

IMPULS oferuje również rozmaite zajęcia fitness i tutaj również nie będzie rozczarowania. Posiadamy dwie sale ćwiczeniowe, jedną dużą, główną, drugą mniejszą, które wyposażone są we wszystko, czego potrzeba do uczestniczenia w każdych zajęciach oferowanych przez nas w naszych klubie. Jeżeli jeszcze nie byliście u nas, zapraszamy, przyjdź i przekonaj się sam, jak wygląda sprzęt, porozmawiaj z recepcją na temat dostępnych karnetów oraz rozpocznij swoją przygodę ze zdrowiem, bo to właśnie daje ćwiczenie na siłowni.