Moje konto Sklep

Treningi personalne

Trening personalny jest kompleksową usługą mającą na celu profesjonalną pomoc w efektywnym i bezpiecznym osiągnięciu celów treningowych każdego, kto postanowił o siebie zadbać.

Profesjonalny trening personalny charakteryzuje właśnie to kompleksowe podejście. Trener jest osobą, która nie tylko zaprezentuje poprawny sposób wykonania ćwiczeń, a zadba o cały proces treningowy swojego podopiecznego. Od pierwszego treningu, do momentu osiągnięcia celu treningowego.

Diagnoza na początek

Tak jak w przypadku współpracy z lekarzem, czy mechanikiem, współpraca z trenerem powinna zawsze rozpocząć się od poprawnie postawionej diagnozy – zdefiniowania zarówno celu treningowego, jak i przeszkód, które mogą stanąć na drodze jego realizacji. Dlatego pierwszy trening powinien być treningiem „diagnostycznym”. Spotkaniem na którym trener ustali poprzez prawidłowo przeprowadzony wywiad medyczny, wywiad treningowo żywieniowy oraz testy sprawnościowe, jakie są cele, możliwości oraz ograniczenia osoby ćwiczącej i zastanowi się jak połączyć te trzy czynniki w sposób, który umożliwi efektywne i bezpieczne dotarcie do celu treningowego.

Dobre planowanie

Po treningu diagnostycznym zadaniem trenera jest dokładne zaplanowanie Twojego procesu treningowego – od postawienia być może pierwszych treningowych kroków, do momentu osiągnięcia wyznaczonego sobie celu treningowego. Usługa treningu personalnego nie zamyka się w czasie godziny spędzonej z trenerem na siłowni. Po wyjściu z treningu pozostaniesz z trenerem w stałym kontakcie. Jest on Twoim doradcą żywieniowym oraz motywatorem. Osobą, która powie Ci to czego nie chcesz słyszeć i każe robić to, do czego sam byś się nie zmusił po to, żebyś mógł cieszyć się efektami Waszej współpracy.

Widoczne rezultaty

Dzięki połączeniu treningów personalnych z opieką okołotreningową będziesz w stanie efektywnie i bezpiecznie dojść do swojego celu treningowego, utrzymać go na stałe, a na dodatek świetnie się przy tym bawić 🙂 

Cennik

Karnet roczny 1440 pln

120
PLN

Umowa na rok, bez możliwości rezygnacji. Płatne jednorazowo 1440 zł przy zakupie.

kup karnet Czytaj więcej

Karnet 30 dni

209
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką.

Kup teraz Czytaj więcej

Sprawdź naszą pozostałą ofertę

WIĘCEJ

Impuls Beauty Center

Gdy trenujesz, każdemu spięciu mięśni towarzyszy rozluźnienie. Podobnie w życiu, po intensywnym działaniu warto zadbać o relaks i odpoczynek. Rytuały piękna zostały stworzone, by głęboko odprężać i dostarczać doskonałej dawki pielęgnacji i endorfin, czyli po prostu… szczęścia. Masz ochotę?

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Rehab

Nasze ciała muszą sprostać na co dzień nie lada zadaniom. Wielogodzinna praca siedząca, stojąca, fizyczna, czyli ruch, bezruch, wielokrotnie powtarzana czynność, obciążenia i przeciążenia.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Siłownia Bielany

Duże przestrzenie siłowni nie tylko robią super wrażenie, ale zostały specjalnie zaprojektowane tak, by dać Ci nieskończone możliwości kombinacji treningowych i dostęp do urządzeń, kiedy ich potrzebujesz.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia