Moje konto Sklep

Spalanie

Szybkie efekty? Super sylwetka? Świetna kondycja? To możliwe, jednak nie pomoże tu ani złota rybka, ani czarodziejska różdżka. Przygotuj się na niezły wycisk! Zajęcia skoncentrowane na redukcji tłuszczyku to ciężka praca, ale taka, która się odpłaca ogromną satysfakcją i mocą endorfin!

NA CZYM POLEGA

Intensywna forma treningu ogólnorozwojowego, której celem jest spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawa kondycji – wydolności i wytrzymałości organizmu. Trening interwałowy polega na przeplataniu między sobą ćwiczeń o zmiennej intensywności, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Pomiędzy nimi następują przerwy na tyle krótkie, by nie pozwolić ciału na pełen odpoczynek. 

JAK DZIAŁA

Na tych zajęciach warto dać z siebie wszystko i pracować na granicy własnych możliwości. Takie podejście sprawi, że szybko zobaczymy efekty naszej pracy.  Zajęcia charakteryzuje wysoka intensywność oraz zmienne tempo. Trening przyspiesza tętno oraz… metabolizm, aby przemiany energetyczne w ciele mogły zachodzić szybciej. Przerwy są krótkie i nie pozwolą Ci „odsapnąć” – wystarczają zazwyczaj na to, by sięgnąć po wodę oraz zmienić pozycję i przygotować się do rozpoczęcia kolejnego elementu treningu. Dzięki temu podczas zajęć wykorzystywany jest zarówno tryb pracy tlenowej (aerobowy), jak i beztlenowej (anaerobowy), a więc zaciągany jest tzw. dług tlenowy organizmu. Co za tym idzie organizm, jeszcze przez dłuższy czas po zakończonym treningu, pracuje na wyższych obrotach, a proces spalania tkanki tłuszczowej wciąż trwa (kiedy my siedzimy na kanapie albo pałaszujemy kanapkę). Trening angażuje do pracy całe ciało – jak największą liczbę mięśni i pracę wielu stawów, a więc możliwe jest równomierne zwiększenie tkanki mięśniowej i harmonijne kształtowanie sylwetki. 

EFEKTY

Trening zaskoczy cię szybkimi, pozytywnymi i odczuwalnymi efektami:

  • skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej
  • duża ilość spalonych kalorii
  • wzmocnienie mięśni całego ciała
  • bardziej kształtna sylwetka
  • wyraźnie lepsza kondycja
  • jędrniejsza skóra na całym ciele

oraz:

  • pobudzenie krążenia krwi i limfy
  • zwiększona wydolność płuc
  • lepsze samopoczucie pomimo zmęczenia
  • więcej energii, jasny umysł

DLA KOGO?

Trening polecany wszystkim chętnym spróbować swoich sił. Z pewnością pokochają go osoby lubiące dużą intensywność ćwiczeń, mające na nie niewiele czasu oraz takie, które chcą jak najszybciej poprawić swój wygląd i kondycję.

Przebieg zajęć

Trening polega na występujących naprzemiennie ćwiczeniach i krótkim odpoczynku między nimi. Istotne jest szybkie tempo i liczba powtórzeń, ale też precyzja ruchu. Zmęczenie i wyjście ze strefy komfortu jest nie skutkiem ubocznym a celem tych zajęć.

MIEJ NA UWADZE

Jeśli cierpisz na jakieś dolegliwości, schorzenia pamiętaj, by przed treningiem poinformować o tym instruktora prowadzącego zajęcia.  Osoby początkujące mogą nie radzić sobie z wykonaniem pełnego treningu. W takim przypadku istnieje możliwość zmniejszenia przez nich tempa, liczby powtórzeń oraz zwiększenia długości odpoczynków – do ustalenia z instruktorem. Intensywny trening pozwoli ci się porządnie spocić, zadbaj więc o to, by mieć ze sobą ręcznik i butelkę wody lub izotonika. Nie jedz bezpośrednio przed zajęciami.

TYP ZAJĘĆ:

cardio

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego

Cennik

Karnet 30 dni Impuls dla Seniora

69
PLN

Karnet miesięczny na zajęcia "Impuls dla Seniora"

kup karnet Czytaj więcej

Karnet roczny 109

109
PLN

Karnet z umową na rok, płatności pobierane miesięcznie bezpośrednio przez klub.

kup karnet Czytaj więcej

Karnet roczny 1000

84
PLN

Umowa na rok, bez możliwości rezygnacji. Płatne jednorazowo 1000 zł przy zakupie.

kup karnet Czytaj więcej

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

Sztangi

Na naszych zajęciach dowiesz się, jak ćwiczyć, żeby pokochać trening ze sztangami.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Płaski brzuch

To zajęcia, które kręcą się dookoła brzucha – centrum sprawności całego naszego ciała

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Yoga

Yoga to harmonia ruchu i oddechu, bycie tu i teraz, piękno ciała zastygającego w bezruchu w różnorodnych pozycjach – asanach.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia