Moje konto Sklep

Płaski brzuch

Idealny brzuch istnieje tylko na filmach i zdjęciach? Nieprawda, sami widzieliśmy kilka na żywo, a ich posiadacze doskonale wiedzą, jak go zrobili. A jak? Tego dowiesz się na naszych zajęciach, które kręcą się dookoła brzucha – centrum sprawności całego naszego ciała. I nie tylko się dowiesz, ale też porządnie zapracujesz na miłe dla oka efekty.

NA CZYM POLEGA

Trening angażuje do pracy znaczną część ciała, jednak ćwiczenia dobrane są tak, by szczególnie oddziaływały na poszczególne partie mięśniowe korpusu, także te głębokie, z akcentem położonym na brzuch i plecy. W efekcie mięśnie zyskują większe napięcie, a skóra jest bardziej ujędrniona. Instruktor dużą wagę przywiązuje do staranności wykonywania ćwiczeń, by były wyjątkowo skuteczne i bezpieczne dla każdego oraz objęły w odpowiednim stopniu wszystkie interesujące nas obszary.

JAK DZIAŁA

Przyspieszony metabolizm i praca tlenowa (aerobowa) uruchamiają spalanie tkanki tłuszczowej. Zauważysz, jak stopniowo Twój brzuch zyskuje zwarty i wymodelowany kształt, jest bardziej płaski oraz zarysowują się na nim mięśnie. Ćwiczenia nie tylko zwiększają siłę i wytrzymałość mięśni, w bonusie otrzymasz zwiększenie mobilności ciała, większą elastyczność i lepsze rozciągnięcie. Wzmacniając mięśnie brzucha i pleców dbasz o mocny core, czyli zwiększasz stabilizację swojego ciała podczas aktywności fizycznej oraz każdej czynności, którą wykonujesz na co dzień, czyli poprawiasz swoją równowagę.

EFEKTY

Twój brzuch Ci podziękuje za pracę i masę pozytywnych jego efektów:

  • zmniejszenie tłuszczyku na brzuchu
  • koniec z „boczkami”
  • wzmocnienie mięśni brzucha – mocny core
  • wyrzeźbiony, kształtny brzuch
  • wysmuklona talia
  • poprawa wyglądu całej sylwetki

oraz:

  • zwiększenie zakresu ruchu
  • wsparcie dla kręgosłupa
  • lepsza równowaga

DLA KOGO?

Zajęcia dla absolutnie każdego – początkujących i zaawansowanych, którzy chcą cieszyć się na co dzień płaskim, kształtnym i mocnym brzuchem. Podstawa sukcesu w treningu brzucha to regularność, a następnie precyzja wykonywania ćwiczeń i nieodpuszczanie minimalnej liczby powtórzeń. Pomożemy Ci w tym!

Przebieg zajęć

Zajęcia koncentrują się na mięśniach brzucha, jednak przy okazji ćwiczy całe ciało. Właściwe ćwiczenia następują po rozgrzewce, która przygotuje cię do zwiększonego wysiłku. Dotyczą one różnych partii mięśniowych brzucha i grzbietu. Trening kończy się rozciąganiem i rozluźnieniem zmęczonych mięśni – dzięki temu szybciej się zregenerują i można wyeliminować późniejszy ból mięśniowy, występujący po intensywnej pracy konkretnej partii ciała. Instruktor dobiera ćwiczenia w zależności od zaawansowania grupy oraz obranego przez siebie planu zajęć. 

MIEJ NA UWADZE

Trening można wykonywać często, gdyż nie powoduje przeciążeń. Jeśli pamiętasz ćwiczenia, możesz je wykonywać pomiędzy zajęciami, w domu, kiedy masz chwilę czasu wolnego. Wtedy efekt zobaczysz jeszcze szybciej. Pamiętaj, że odpowiednia dieta jest ważna. To za jej sprawą Twój brzuch zawsze łatwiej wróci do super formy i zachowa ją na dłużej.

TYP ZAJĘĆ:

wzmacniające

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego
polecane dla początkujących

Cennik

KARNET 30 dni
student/ senior

119
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką w recepcji.

kup karnet Czytaj więcej

Karnet 30 dni

169
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką.

Kup teraz Czytaj więcej

Jednorazowe wejście OPEN

40
PLN

Bez limitu godzin, możliwość przetestowania całej oferty.

kup karnet Czytaj więcej

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

Latynoskie pośladki

Krągłe, jędrne, uniesione i sprężyste – latynoskie pośladki. Ich tajemnica tkwi w… dobrze ukształtowanych mięśniach.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Gumy

Gumy oporowe to akcesoria treningowe może i niepozorne, bardziej kojarzące się z rehabilitacją, ale bardzo wszechstronne.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Rozciągnie

Rozciąganie ma swoich gorących zwolenników oraz osoby, które chętnie się od tej części treningu wymigają.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia