Moje konto Sklep

Latynoskie pośladki

Może nie są niezbędne do życia, ale za to… jak pięknie wyglądają! Krągłe, jędrne, uniesione i sprężyste – latynoskie pośladki. Ich tajemnica tkwi w… dobrze ukształtowanych mięśniach. Czas spełnić marzenia, więc zabierz się z nami do ćwiczenia i… tańczenia!

NA CZYM POLEGA

Chcesz wiedzieć, czego się spodziewać? Z pewnością skutecznego intensywnego treningu mięśni brzucha, ud i pośladków w formie prostej, energetycznej choreografii. A to wszystko przy rytmach muzyki latino, w klimacie świetnej zabawy. Połączenie wysiłku fizycznego ze zmysłowym tańcem motywuje, pomaga zapomnieć o zmęczeniu, w pełni zaangażować się w ćwiczenia oraz czerpać jeszcze więcej przyjemności z regularnej pracy nad ciałem. Trochę jak na zajęciach fitness, trochę jak w klubie tanecznym z muzyką z brazylijską.

JAK DZIAŁA

Za wygląd pośladków odpowiadają mięśnie pośladkowe: duży, średni i mały, dlatego to nimi wszystkimi zajmiemy się podczas zajęć. Trening nakierowany jest na spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie kluczowych partii ciała, w celu uzyskania efektu naturalnych, kształtnych i kuszących pośladków. Ćwiczenia przyspieszają metabolizm oraz pobudzają krążenie krwi i limfy, co wpływa także na zmniejszenie cellulitu w tych rejonach oraz poprawia elastyczność i wygląda skóry. Na skuteczność treningu składa się kilka czynników: duża liczba powtórzeń, zmienna dynamika zajęć, szybkie tempo, a także idealnie dobrany zestaw różnorodnych ćwiczeń, angażujących wszystkie interesujące nas grupy mięśni. Dodatkowo możesz zyskać więcej pewności siebie i swobody poruszania się oraz poprawić koordynację ciała i wyczucie rytmu – umiejętności te przydadzą Ci się podczas imprez na tanecznym parkiecie.

EFEKTY

Wyobraź sobie wspaniały efekt naszych zajęć:

  • ładnie zaokrąglone, jędrne, bardziej uniesione pośladki
  • wyraźnie mocniejsze mięśnie 
  • wysmuklone uda, pośladki i talia
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • elastyczna, sprężysta skóra
  • zredukowany cellulit
  • pobudzenie krążenia krwi i limfy

a także:

  • więcej energii
  • większa mobilność ciała
  • lepsza koordynacja ruchowa

DLA KOGO?

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, komu zależy na wzmocnieniu i poprawieniu wyglądu ud i pośladków. Zawierają elementy taneczne, jednak nie musisz mieć poczucia rytmu czy potrafić tańczyć, żeby wziąć w nich udział. Wręcz przeciwnie – umiejętność ładnego poruszania się to jeden ze wspaniałych skutków ubocznych tego treningu. 

Przebieg zajęć

Zajęcia prowadzone są przy akompaniamencie gorących latynoskich brzmień, które umożliwią naturalne – płynne i rytmiczne przechodzenie z jednej sekwencji ćwiczeń do kolejnej. Pozytywna atmosfera zajęć motywuje do wysiłku, dodaje energii oraz poprawia samopoczucie. Intensywność ćwiczeń instruktor dostosowuje do poziomu grupy. 

MIEJ NA UWADZE

Kręcenie pupą to super zabawa, ale też ciężka praca, która potrafi nieźle zmęczyć. Pamiętaj więc o butelce wody i nastaw się na solidny trening.

TYP ZAJĘĆ:

cardio
modelujące

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego

Cennik

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia