Moje konto Sklep

Gumy

Gumy oporowe to akcesoria treningowe może i niepozorne, bardziej kojarzące się z rehabilitacją, ale bardzo wszechstronne i o niezwykłym potencjale. Podczas zajęć nauczysz się je poprawnie i maksymalnie wykorzystywać.

NA CZYM POLEGA

Trening z gumami oporowymi to świetny substytut lub uzupełnienie treningu z hantlami i sztangą. Stanowi nowy bodziec który osobom, ćwiczącym od dłuższego czasu, pomoże uniknąć stagnacji i uzyskać progresję treningową i tym samym przenieść się na wyższy poziom. Daje nieskończone możliwości wykonywania różnorodnych ćwiczeń za pomocą jednego paska gumy, więc może bardzo urozmaicić Twój plan ćwiczeń w jedną chwilę. Taki trening to nie tylko impuls do budowy tkanki mięśniowej. Intensywna praca pomoże pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i zadziała na korzyść ogólnej fizycznej sprawności. Ćwiczenia z gumami są także świetną profilaktyką oraz rehabilitacją w przypadku wszelkiego typu urazów.

JAK DZIAŁA

Gumy oporowe utrzymują napięcie mięśni podczas całego ruchu, a im bardziej ją rozciągamy, tym napięcie się zwiększa. Ważna jest tutaj dobra technika wykonywania ćwiczeń, by trafić celnie w grupy mięśniowe, nad którymi chcemy pracować i uzyskać dokładnie takie efekty, jakich oczekujemy. Gumy umożliwiają duże napięcie podczas fazy ekscentrycznej mięśnia (rozciągnięcie), co przekłada się na większy impuls do jego wzrostu. Taśmy zapewniają także opór we wszystkich płaszczyznach i kierunkach, podczas gdy hantle wykorzystują tylko opór w osi pionowej. Skuteczna mobilizacja mięśni poprzez ćwiczenia z gumami oporowymi zwiększa ich siłę i wytrzymałość oraz powoduje szybszy rozwój nowych włókien, co korzystnie wpływa na stawy – stabilizując je. Intensywne ćwiczenia rozprawią się z tkanką tłuszczową, powodując jej redukcję, oraz pomogą w pozbyciu się cellulitu z newralgicznych partii ciała.

EFEKTY

  • wzmocnienie mięśni całego ciała
  • budowa tkanki mięśniowej
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • intensywne spalanie kalorii
  • stabilizacja stawów
  • skuteczna walka z cellulitem

DLA KOGO?

Najlepsze rozwiązanie dla szukających nowych bodźców treningowych, jako dobre uzupełnienie treningu siłowego. Zajęcia przydadzą się także osobom, które dodatkowo chcą nauczyć się samodzielnie ćwiczyć pomiędzy zajęciami, w różnych sytuacjach.

Przebieg zajęć

Długa intensywna rozgrzewka z wykorzystaniem stepu i najprostszych kroków, a następnie przejście do ćwiczeń właściwych, z wykorzystaniem gum oporowych, w konkretnych sekwencjach, zaproponowanych przez instruktora. Ćwiczenia są intensywne, dają efekt „palących” ud i pośladków. 

Miej na uwadze

W przypadku schorzeń czy kontuzji warto skontaktować się z instruktorem przed rozpoczęciem zajęć.

TYP ZAJĘĆ:

wzmacniająco-modelujące

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego

Cennik

Karnet roczny 1000

84
PLN

Umowa na rok, bez możliwości rezygnacji. Płatne jednorazowo 1000 zł przy zakupie.

kup karnet Czytaj więcej

Karnet 30 dni

169
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką.

Kup teraz Czytaj więcej

Jednorazowe wejście OPEN

40
PLN

Bez limitu godzin, możliwość przetestowania całej oferty.

kup karnet Czytaj więcej

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

Rozciągnie

Rozciąganie ma swoich gorących zwolenników oraz osoby, które chętnie się od tej części treningu wymigają.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Rzeźbimy ciało

Piękna fit sylwetka nie bierze się z powietrza, a z regularnie wykonywanych ćwiczeń.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Choreo

Jeśli lubisz fitness i taniec, te zajęcia naprawdę Cię poruszą. Doskonała kombinacja skutecznych ćwiczeń i swobody tańca!

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia