Moje konto Sklep

Zumba

Zumba, czyli „baw się i ruszaj” to odmiana fitnessu która powstała w latach 90, w Kolumbii i to właściwie przez przypadek. To świetne zajęcia, na które czeka się z utęsknieniem i bardzo chętnie na nie wraca, a wychodzi z sali z… szerokim uśmiechem i energią, pomimo zmęczenia. Wręcz… można się w Zumbie zakochać, a nawet uzależnić od jej wspaniałych efektów.

NA CZYM POLEGA

Zumba to dynamiczne zajęcia, łączące taniec i aerobik. Taneczne choreografie są wykonywane w takt rytmicznej muzyki – głównie latynoskiej i amerykańskiej. Na zajęciach można usłyszeć wiele znanych i lubianych utworów. Kroki, zaczerpnięte z takich tańców jak np. salsa, samba, mambo, hip-hop, Bollywood, są połączone z elementami treningu cardio oraz siłowego. 

JAK DZIAŁA

Trening aerobowy w formie Zumby pozwala spalić od 500 do 1000 kcal w ciągu godziny! Jest więc świetną propozycją dla osób, które chcą szybko schudnąć, ale nie lubią żmudnych i powtarzalnych ćwiczeń. Zumba jest wyjątkowo dynamicznym treningiem, dlatego doskonale wpływa na kondycję i wytrzymałość. Szybkie i różnorodne ruchy wzmacniają mięśnie całego ciała, poprawiają koordynację ruchową i zwiększają gibkość. Ćwicząc, dotleniasz się, poprawiasz krążenie krwi i limfy w całym ciele oraz kształtujesz wymarzoną sylwetkę. Radosny charakter zajęć i porywająca muzyka sprawiają, że poprawie ulega też Twoje samopoczucie… i to na długo.

Wbrew pozorom Zumba to bardzo intensywny trening, jednak ćwiczenia są tak wplatane w układy taneczne, że ich się nie zauważa. Czysty zysk ze świetnej zabawy!

EFEKTY

 • duża ilość spalonych kalorii (500-1000 kcal/h)
 • ujędrnione pośladki, uda, łydki i brzuch
 • tkanka tłuszczowa zredukowana
 • większa elastyczność i mobilność
 • lepsza koordynacja i balans
 • lepsza świadomość ciała
 • zwiększona wydolność
 • świetne samopoczucie
 • zastrzyk anergii i endorfin

oraz:

 • lepsze krążenie
 • zwiększona wydolność oddechowa

DLA KOGO?

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto lubi ruszać się w rytm muzyki lub chciałby się tego nauczyć oraz dla osób, które chcą szybko schudnąć, unikając monotonnych ćwiczeń. Kroki są proste, dlatego powtarzanie ich nie powinno nikomu przysporzyć problemu. Intensywność ćwiczeń instruktor dostosowuje do poziomu grupy. 

Przebieg zajęć

Zumba to taneczne ćwiczenia do muzyki – towarzyszy ona uczestnikom przez całe zajęcia. Trening polega na powtarzaniu za instruktorem, na bieżąco, układów o różnym stopniu intensywności i tempie dostosowującym się do podkładu muzycznego. 

Miej na uwadze

Zumba to nie przelewki, w doskonałej atmosferze zabawy masz szansę porządnie potrenować i wylać siódme poty, więc pamiętaj o zabraniu ze sobą odpowiedniej ilości wody.

TYP ZAJĘĆ:

spalanie

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego
polecane dla początkujących

Cennik

Karnet 30 dni Impuls dla Seniora

69
PLN

Karnet miesięczny na zajęcia "Impuls dla Seniora"

kup karnet Czytaj więcej

Karnet 30 dni

169
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką.

Kup teraz Czytaj więcej

KARNET 30 dni
student/ senior

119
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką w recepcji.

kup karnet Czytaj więcej

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

Latynoskie pośladki

Krągłe, jędrne, uniesione i sprężyste – latynoskie pośladki. Ich tajemnica tkwi w… dobrze ukształtowanych mięśniach.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Trening wzmacniający

Podczas zajęć wzmacniających zrobisz wszystko, a nawet więcej! Trening przyniesie niesamowite efekty.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Piłki

To piłka, ale ma więcej wspólnego z wysiłkiem niż z zabawą. Pozornie lekkie ćwiczonka okazują się być bardzo skuteczne w działaniu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia