Moje konto Sklep

Yoga

Yoga to harmonia ruchu i oddechu, bycie tu i teraz, piękno ciała zastygającego w bezruchu w różnorodnych pozycjach – asanach. Jeśli jednak myślisz, że podczas zajęć będzie Ci się nudzić, a może nawet przyśniesz, nie licz na to. Poprawne wykonanie ćwiczeń i układów będzie od Ciebie wymagać pełnej koncentracji i niemałego wysiłku, przynajmniej na początku Twojej jogowej praktyki

NA CZYM POLEGA

Zajęcia prowadzone są w stylu vinyasa jogi, której celem jest zintegrowanie ruchu z oddechem, w połączeniu z płynnymi przejściami między asanami. Wszystkie pozycje i ruchy są precyzyjnie określone i wykonywane albo z wdechem, albo z wydechem. Uczestnicy zajęć, krok po kroku, pracują nad wzmocnieniem, stabilizacją i uelastycznieniem ciała, koncentrując się na technice wykonywania asan oraz świadomym oddechu. Zajęcia odbywają się w atmosferze całkowitego odprężenia i spokoju.

JAK DZIAŁA

Vinyasa joga to medytacja w ruchu – zajęcia przynoszą tyle korzyści dla ciała, co dla umysłu. Nauczysz się głębokiego skupienia na swoim ciele oraz kontroli oddechu. Cierpliwości i wytrwałości, gdy zastygasz w mniej wygodnej pozycji oraz perfekcyjnego flow w przechodzeniu pomiędzy pozycjami sekwencji. Uspokoisz umysł, pozwalając mu oderwać się od codziennej gonitwy myśli. Pomimo powolnego tempa, ćwiczenia przyspieszają bicie Twojego serca, korzystnie na nie wpływając. Twoje ciało, ćwicząc, będzie się regenerować. Mięśnie się wzmocnią, zakresy ruchu zwiększą, a ciało stanie się bardziej plastyczne.

EFEKTY

Trening dla ciała i umysłu, który przyniesie Ci następujące korzyści:

 • poszerzenie zakresów ruchu w stawach
 • większa świadomość ciała
 • lepsza kontrola ruchów
 • poprawa koordynacji
 • uelastycznienie, rozciągnięcie ciała
 • poprawa stabilizacji
 • zwiększenie wytrzymałości
 • wyciszenie umysłu, rozluźnienie ciała
 • świadome i prawidłowe oddychanie
 • regeneracja ciała
 • pozbycie się przykurczów mięśniowych
 • poprawa samopoczucia

DLA KOGO?

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą, czy już posiadasz doświadczenie w tej aktywności ruchowej.

Przebieg zajęć

Ćwiczenia polegają na wykonywaniu sekwencji asan. Po przybraniu pozycji uczestnicy pozostają w niej nieruchomo, przez kilka oddechów, następnie przechodzą do kolejnej asany. Przeważają pozycje siedzące, umysł jest wyciszony i skupiony na odczuciach płynących z ciała. Zajęcia kończy głęboki relaks.

Miej na uwadze

W przypadku kontuzji, ograniczeń ruchowych czy gorszego samopoczucia poinformuj instruktora o swoich problemach, a pomoże dopasować ćwiczenia do Twoich aktualnych możliwości.

TYP ZAJĘĆ:

wzmacniająco-rozciągające

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego
polecane dla początkujących

Cennik

Karnet 30 dni Impuls dla Seniora

69
PLN

Karnet miesięczny na zajęcia "Impuls dla Seniora"

kup karnet Czytaj więcej

Karnet 30 dni

169
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką.

Kup teraz Czytaj więcej

KARNET 30 dni
student/ senior

119
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką w recepcji.

kup karnet Czytaj więcej

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

Latynoskie pośladki

Krągłe, jędrne, uniesione i sprężyste – latynoskie pośladki. Ich tajemnica tkwi w… dobrze ukształtowanych mięśniach.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Trening wzmacniający

Podczas zajęć wzmacniających zrobisz wszystko, a nawet więcej! Trening przyniesie niesamowite efekty.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Piłki

To piłka, ale ma więcej wspólnego z wysiłkiem niż z zabawą. Pozornie lekkie ćwiczonka okazują się być bardzo skuteczne w działaniu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia