Moje konto Sklep

FitBoxing

Chcesz przekuć swoją wolę walki i motywację do działania w super efekty, które odczujesz na własnej skórze? Zrób trening fitness i sztuk walki – dwa w jednym. To porządny wycisk, ale też doskonała zabawa.

Hej, dziewczyny! Te zajęcia zostały stworzone specjalnie dla was! Solidnie poćwiczycie pod okiem naszej doświadczonej trenerki – zawodniczki boksu olimpijskiego, prowadzonej przez aktualnego mistrza polski Macieja Jewdokina. Ale lepsza forma to nie wszystko. Na zajęciach panuje wesoła atmosfera, która wprawi was w doskonały nastrój i doda energii do działania!

NA CZYM POLEGA

FitBoxing łączy podstawowe techniki bokserskie z ogólnorozwojowym treningiem motorycznym, poprawiającym takie parametry jak: stabilność, koordynację, zwinność, szybkość oraz wytrzymałość siłową i wydolność oddechową.

Charakterystyczne dla tych zajęć są: postawa bokserska, ciągła praca nóg i boksowanie bezkontaktowe.

JAK DZIAŁA

FitBoxing to kompleksowy trening całego ciała, kształtujący mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę oraz mięśnie nóg i ramion, w wyniku czego poprawia się też znacznie nasza równowaga. Ćwiczenia angażują do różne grupy mięśniowe w tym samym czasie. Kombinacje ruchów z czasem znacznie poprawią twoją koordynację. Intensywny charakter treningu nie tylko pomoże spalić naprawdę sporo kalorii, ale też odczuwalnie zwiększy wytrzymałość twojego organizmu, mieszaną (tlenowo-beztlenową), beztlenową (anaerobową) oraz siłową. Pomoże ci także stać się szybką, zwinną, a jednocześnie stabilną, bo stracisz na wadze, a zyskasz na równowadze.

EFEKTY

  • duża ilość spalonych kalorii 
  • lepsza kondycja i sprawność ogólna
  • poprawa koordynacji ruchowej
  • lepsza równowaga
  • wzmocnienie mięśni posturalnych, nóg i rąk
  • zwiększona wydolność oddechowa
  • większa wytrzymałość siłowa
  • szybkość i zwinność
  • wzmocnienie układu krążenia i oddechowego

DLA KOGO?

Te zajęcia są przeznaczone dla kobiet i prowadzone są przez kobietę. Mimo że jest to dosyć intensywny trening i można porządnie się zmęczyć, jest on dopasowany do osób o różnym stopniu sprawności i wytrzymałości oraz w różnym wieku, więc zabierz ze sobą mamę, siostrę czy koleżankę, by też zadbały o swoją formę.

Przebieg zajęć

Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki, przygotowującej mięśnie i stawy. Trening właściwy składa się z rund kickboxingu – boksowania w powietrzu oraz uderzania i kopania w worki treningowe – połączonych z seriami treningu funkcjonalnego. Ćwiczenia wykonywane są w szybkim tempie, w rytmie energetycznej muzyki dobranej tak, żeby maksymalnie cię zmotywować.

MIEJ NA UWADZE

Trening jest intensywny, dlatego pamiętaj, aby mieć ze sobą odpowiednią ilość wody i mały ręcznik. Jeśli coś ci dolega, masz jakieś ograniczenia ruchowe, skonsultuj je z instruktorem. 

TYP ZAJĘĆ:

Cardio
spalanie

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego

Cennik

Karnet roczny 1440 pln

120
PLN

Umowa na rok, bez możliwości rezygnacji. Płatne jednorazowo 1440 zł przy zakupie.

kup karnet Czytaj więcej

Karnet 30 dni

209
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką.

Kup teraz Czytaj więcej

Jednorazowe wejście OPEN

40
PLN

Bez limitu godzin, możliwość przetestowania całej oferty.

kup karnet Czytaj więcej

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

Piłki

To piłka, ale ma więcej wspólnego z wysiłkiem niż z zabawą. Pozornie lekkie ćwiczonka okazują się być bardzo skuteczne w działaniu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Super pupa + płaski brzuch

Jędrne, kształtne i uniesione pośladki, smukła talia i płaski seksownie umięśniony brzuch? Tak, na wynos proszę!

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Yoga

Yoga to harmonia ruchu i oddechu, bycie tu i teraz, piękno ciała zastygającego w bezruchu w różnorodnych pozycjach – asanach.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia