Moje konto Sklep

Boks dla kobiet

Czujesz, że masz tę moc i jesteś gotowa na rękawice? Kuj żelazo, póki gorące!

Czujesz, że masz tę moc i jesteś gotowa na rękawice? Kuj żelazo, póki gorące i zapisz się na boks dla kobiet z Adrianem. Bardziej boxing niż fitboxing, bo z większym naciskiem na technikę i precyzję, ale nadal w wersji rekreacyjnej – bez przemocy i wychodzenia na ring. Dużo korzyści, dla ciała i umysłu, na które my – dziewczyny – naprawdę zasługujemy. 

NA CZYM POLEGA

Zajęcia mają charakter sprawnościowo-wytrzymałościowy. Uczą także podstaw technik bokserskich, dzięki czemu opanujesz prawidłową pracę nóg, przenoszenie środka ciężkości, pracę bioder oraz prawidłowe wyprowadzanie ciosów. Jest to trening interwałowy, co oznacza że zakłada bardzo intensywne i krótkie serie ćwiczeń, z minimalnymi przerwami tak, by utrzymać organizm na najwyższych obrotach. Co ważne, łączy pracę nad ciałem z treningiem umysłu i ma pozytywny wpływ na kobiecą psychikę.

JAK DZIAŁA

Boks z Adrianem angażuje do pracy całe ciało, dlatego skutecznie buduje siłę mięśni i ogólną kondycję organizmu. Świetnie wzmacnia zwłaszcza mięśnie brzucha i nóg. Podkręca mocno metabolizm, co pozwala spalić dużo kalorii i równomiernie wymodelować kobiecą sylwetkę. Dzięki technikom bokserskim zwiększysz równowagę, koordynację i szybkość. Jednak na lepszej kontroli nad ciałem się nie kończy. Zyska także twój umysł i nie da się przecenić tych korzyści. Będziesz bardziej pewna siebie, skoncentrowana, poczujesz większą moc i sprawczość. Jeśli miałaś stresujący tydzień, zajęcia doskonale rozładują napięcia w twoim ciele i w głowie.

EFEKTY

 • duża ilość spalonych kalorii 
 • lepsza kondycja i sprawność ogólna
 • wzmocnienie mięśni całego ciała
 • wymodelowana sylwetka 
 • zwiększona wydolność oddechowa
 • większa wytrzymałość siłowa
 • koordynacja ruchowa i zwinność
 • lepsza równowaga
 • dobry refleks i szybkość

oraz:

 • większa pewność siebie
 • lepsza koncentracja
 • rozładowanie napięcia

DLA KOGO?

Zajęcia skierowane są do kobiet, które chcą trenować fitboxing, jednak z większym naciskiem na samo boksowanie oraz naukę technik bokserskich. Albo też pociąga je boks, ale obawiają się kontuzji i ryzyka. Trening odbywa się w rękawicach bokserskich, co ma swoje zagorzałe zwolenniczki, ale nie każdej dziewczynie będzie odpowiadać.

Przebieg zajęć

Trening rozpoczyna rozgrzewka, która pomaga w bezpieczny sposób przygotować  układ mięśniowy i nerwowy do intensywnej pracy. Trening właściwy składa się z nauki i doskonalenia postawy, pracy nóg, techniki ciosów oraz z treningu funkcjonalnego. Ważną częścią zajęć jest też praca na worku bokserskim. Jest szybko, intensywnie i energetycznie.

Miej na uwadze

Trening może być wyzwaniem dla osób zupełnie bez kondycji, które nie uprawiają żadnej aktywności fizycznej, gdyż jest dosyć intensywny i dynamiczny. Podczas zajęć używamy rękawic bokserskich. Zabierz ze sobą zapas wody do picia i mały ręcznik. Jeśli masz jakieś schorzenia czy kontuzje, proszę, skonsultuj je wcześniej z instruktorem.

TYP ZAJĘĆ:

spalanie

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego
polecane dla początkujących

Cennik

Karnet 30 dni Impuls dla Seniora

69
PLN

Karnet miesięczny na zajęcia "Impuls dla Seniora"

kup karnet Czytaj więcej

Karnet 30 dni

209
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką.

Kup teraz Czytaj więcej

KARNET 30 dni
student/ senior

149
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką w recepcji.

kup karnet Czytaj więcej

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia