Moje konto Sklep

Dietetyka

Aktywność fizyczna i dieta chodzą ze sobą w parze, dlatego warto skonsultować się z dietetykiem, zorientowanym w temacie treningu, który pomoże określić optymalną dla Ciebie opcję żywienia. Sprawdź jak możemy Ci pomóc w tym obszarze.

Jak wygląda pierwsza konsultacja?

Na pierwszej konsultacji, która zazwyczaj trwa do 60 minut, dietetyk dokonuje dokładnej analizy, aby wyłapać, a następnie omówić wszystkie błędy żywieniowe dotychczas przez Ciebie popełniane. Wizyta rozpoczyna się od określenia celu współpracy, a następnie przeprowadzenia wywiadu żywieniowego. Na końcu wizyty dokonuje pomiaru składu ciała. Ustalana jest również wstępna kaloryczność diety. Gotowy plan żywieniowy wraz ze wszystkimi przepisami oraz listą zakupów wysyłam do Ciebie w ciągu 5 dni roboczych.

Dalsza współpraca

Jeśli zdecydujesz się na wizyty kontrolne, pierwsza z nich następuje po ok. 2 tygodniach. Wtedy omawiane są z Tobą postępy oraz dokonywany jest kolejny pomiar składu ciała. W cenę wizyty kontrolnej wchodzi także nowy dzień diety. Przepisy oraz lista zakupów przesyłany jest do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych.

Natalia Chmielewska

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka oraz entuzjastką zdrowego stylu życia oraz racjonalnego odżywiania się. Zdecydowałam się na ten kierunek, ponieważ pasjonuje mnie wpływ żywienia nie tylko na zdrowie człowieka, ale też jego ogólne funkcjonowanie. Swoją pracą udowadniam, że dieta to nie wyrok, a zdrowy styl życia potrafi być przyjemny i satysfakcjonujący.

Od dwóch lat działam w internecie pod pseudonimem ,,Dietetyczka Nati’’ z powodzeniem popularyzując pełnowartościowe i smaczne przepisy oraz w prosty i przystępny sposób przekazując wiedzę o żywieniu.

Zapraszam Cię na konsultację, jeżeli chcesz pracować nad swoją sylwetką, poprawić stan zdrowia i poczuć się bardziej komfortowo w swoim ciele. Pokażę Ci, że niezależnie od ilości wolnego czasu i umiejętności kulinarnych, jesteś w stanie odżywiać się zdrowo i zbilansowanie. Gwarantuję, że przy mnie nie będziesz musiał przechodzić na jedną z modnych diet obecnie promowanych przez celebrytów, ani rezygnować z ulubionych smaków. Nauczę Cię dokonywania zdrowych i racjonalnych wyborów oraz pomogę wypracować nawyki, które zostaną z Tobą na długo.

Cennik

Jadłospis 7 dni

140
PLN

Pełen plan żywieniowy na cały tydzień. Przygotowywany indywidualnie do Twoich potrzeb.

kup plan Czytaj więcej

Jadłospis 14 dni

200
PLN

Pełen plan żywieniowy na 14 dni. Przygotowywany indywidualnie do Twoich potrzeb.

kup plan Czytaj więcej

Sprawdź naszą pozostałą ofertę

WIĘCEJ

Impuls Beauty Center

Gdy trenujesz, każdemu spięciu mięśni towarzyszy rozluźnienie. Podobnie w życiu, po intensywnym działaniu warto zadbać o relaks i odpoczynek. Rytuały piękna zostały stworzone, by głęboko odprężać i dostarczać doskonałej dawki pielęgnacji i endorfin, czyli po prostu… szczęścia. Masz ochotę?

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Treningi personalne

Treningi personalne

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Siłownia Bielany

Duże przestrzenie siłowni nie tylko robią super wrażenie, ale zostały specjalnie zaprojektowane tak, by dać Ci nieskończone możliwości kombinacji treningowych i dostęp do urządzeń, kiedy ich potrzebujesz.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia