Moje konto Sklep

Beauty & wellness

Dbanie o piękno, w lawinie codziennych spraw, nie jest rzeczą łatwą. Tutaj znajdziesz chwilę dla siebie, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by pozytywnie naładować Cię dużą dawką endorfin.

TRENING PIĘKNOŚCI

Podobnie jak w dzień działasz, a w nocy odpoczywasz, w dbaniu o formę treningowi powinna towarzyszyć odpowiednia regeneracja. Dlaczego by więc nie zafundować sobie prawdziwego koktajlu przyjemności i rozluźnienia podczas relaksującego masażu i zabiegów upiększających z naszej oferty… 

CZEGO CIAŁO CHCIAŁO

Dbanie o piękno, w lawinie codziennych spraw, nie jest rzeczą łatwą. Tutaj znajdziesz chwilę dla siebie, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by pozytywnie naładować Cię dużą dawką endorfin. Nasze rytuały piękna potraktuj jako nagrodę za sumienne dążenie do celu lub zachętę, by więcej czasu poświęcać swojemu dobremu samopoczuciu. Pamiętaj, że do Twojej dyspozycji mamy w klubach też saunę i solarium.

Nasze zabiegi

W STREFIE KAWOWEJ ROZPUSTY

Rytuał antycellulitowy
(Peeling + maska + masaż relaksacyjny)
Czas zabiegu 1,5 h

W STREFIE CZEKOLADOWEGO ZAPOMNIENIA

Rytuał ” Gorąca czekolada” na jesienno-zimowe dni
(Peeling + maska + masaż relaksacyjny)
Czas zabiegu 1,5 h

W STREFIE CYNAMONOWEGO CIEPŁA

Rytuał Cynamonowy
(Peeling + maska + masaż relaksacyjny)
Czas zabiegu 1,5 h

W STREFIE MALINOWEJ REGENERACJI

Rytuał na ciało Malinowy
(Peeling + maska + masaż relaksacyjny)
Czas 1,5 h

PEELING NA CAŁE CIAŁO

kawowy lub z ekstraktami z soi 
Czas 30 min

Sauna

Jeden z najlepszych sposobów utrzymania ciała w dobrej kondycji i zdrowiu. W obu naszych klubach wstęp do sauny jest bezpłatny dla posiadaczy karnetów lub kart partnerskich.

Solarium

Najnowsze modele łóżek dostarczą Ci promieni słońca nawet w najbardziej pochmurne dni.

Cennik

Poznaj naszą pozostałą ofertę

WIĘCEJ

Treningi personalne

Treningi personalne

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Rehab

Nasze ciała muszą sprostać na co dzień nie lada zadaniom. Wielogodzinna praca siedząca, stojąca, fizyczna, czyli ruch, bezruch, wielokrotnie powtarzana czynność, obciążenia i przeciążenia.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Dietetyka

Aktywność fizyczna i dieta chodzą ze sobą w parze, dlatego warto skonsultować się z dietetykiem, zorientowanym w temacie treningu, który pomoże określić optymalną dla Ciebie opcję żywienia. Sprawdź jak możemy Ci pomóc w tym obszarze.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia