Moje konto Sklep

Aeroboks

Chcesz przekuć swoją wolę walki i motywację do działania w super efekty, które odczujesz na własnej skórze? Zrób trening fitness i sztuk walki – dwa w jednym. To porządny wycisk, ale też doskonała zabawa.

NA CZYM POLEGA

Intensywny trening cardio, łączący elementy fitnessu oraz sportów walki. Skupia się na szybkim tempie, dynamice ruchów, zmienności i mobilności. Jest świetnym wyborem, jeśli chcesz schudnąć, ukształtować sylwetkę, zaktywizować mięśnie całego ciała, zwiększyć zakresy ruchomości stawów oraz poprawić kondycję, a nie lubisz długo czekać na efekty.  To także prawdziwe turbodoładowanie endorfinami i pozytywną energią oraz, przy okazji, możliwość odreagowania codziennych stresów. Elementy sztuki walki znacznie uatrakcyjniają ćwiczenie osobom, które znudziła treningowa rutyna. Ciosy, wymachy, kopnięcia, uniki i bloki, zapożyczone z boksu, kick boxingu i karate, wykonywane są szybko i w rytm muzyki.

JAK DZIAŁA

Mocno angażuje do pracy wszystkie grupy mięśniowe – wzmacnia je, rozbudowuje – zwiększa ich objętość i wytrzymałość. Tętno bardzo przyspiesza, ciało wchodzi w tryb pracy beztlenowej, co przekłada się na wyjątkowo intensywne spalanie kalorii, nawet do 800 kcal w trakcie jednych zajęć! Te niezwykle dynamiczne ćwiczenia to duże wyzwanie dla wydolności organizmu, dlatego wykonywane regularnie w skokowym tempie poprawiają kondycję. Prawidłowa postawa wymusza pracę mięśni kręgosłupa, symulowane ciosy i wymachy angażują mocno mięśnie rąk i korpusu, a kopnięcia doskonale mobilizują pośladki, uda i łydki. Wysoki wydatek energetyczny podczas wykonywania tych elementów zapewnia podkręcenie metabolizmu i efektywne pozbywanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

EFEKTY

Jako połączenie fitnessu i sztuk walki czerpie to, co najlepsze z obu dziedzin, a więc zapewnia dużo pozytywnych efektów:

 • wzmocnienie mięśni całego ciała
 • rekordowe spalanie kalorii (nawet 800 kcal)
 • równomierna redukcja tkanki tłuszczowej
 • ładnie ukształtowana sylwetka
 • uelastycznienie i ujędrnienie ciała
 • poprawa wydolności serca i układu oddechowego
 • zwiększona ogólna sprawność
 • znaczna poprawa kondycji fizycznej
 • lepsza koordynacja ruchowa
 • prawdziwy zastrzyk endorfin
 • nauka podstaw sztuk walki

DLA KOGO?

Zajęcia dla każdego, kto odważy się wyjść ze strefy komfortu i zawalczyć o dobry trening. Zdecydowanie dobre rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznego sposobu spalania dużej ilości kalorii w trakcie każdego treningu. 

Przebieg zajęć

Trening jest bardzo dynamiczny i intensywny. Łączy ruch klasycznego aerobiku z elementami boxu, kick boxingu i karate. Sił do dalszej „walki” i szybkości dodaje rytmiczna muzyka. Zajęcia kończą ćwiczenia wyciszające – rozluźniające i rozciągające mięśnie.

MIEJ NA UWADZE

Poinformuj instruktora przed zajęciami, w razie świeżych, przewlekłych kontuzji lub jakichkolwiek dolegliwości zdrowotnych. Zajęcia są bardzo intensywne i będziesz mieć okazję się solidnie zmęczyć. Nie zapomnij ręcznika i większej ilości wody lub izotonika.

TYP ZAJĘĆ:

Cardio
spalanie

CZAS TRWANIA:

55 min

POZIOM TRUDNOŚCI:

dla każdego

Cennik

Karnet roczny 1000

84
PLN

Umowa na rok, bez możliwości rezygnacji. Płatne jednorazowo 1000 zł przy zakupie.

kup karnet Czytaj więcej

Karnet 30 dni

169
PLN

Bez umowy długoterminowej, płatność kartą lub gotówką.

Kup teraz Czytaj więcej

Jednorazowe wejście OPEN

40
PLN

Bez limitu godzin, możliwość przetestowania całej oferty.

kup karnet Czytaj więcej

INNE TRENINGI

WIĘCEJ

Piłki

To piłka, ale ma więcej wspólnego z wysiłkiem niż z zabawą. Pozornie lekkie ćwiczonka okazują się być bardzo skuteczne w działaniu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Super pupa + płaski brzuch

Jędrne, kształtne i uniesione pośladki, smukła talia i płaski seksownie umięśniony brzuch? Tak, na wynos proszę!

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

Pilates

Ćwiczenia pilates to nie tylko doskonała forma, by zadbać o swoje ciało, ale też świetny relaks.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia