Moje konto Sklep

Piotr Suski

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym z dziewięcioletnim stażem. Specjalizuje się w metamorfozach sylwetkowych (zarówno redukcja tkanki tłuszczowej, jak i budowa masy mięśniowej), treningach medycznych, poprawie stanu układu ruchu i nauce prawidłowych wzorców ruchowych.

Hej, tu Piotr! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym z dziewięcioletnim stażem. Specjalizuje się w metamorfozach sylwetkowych (zarówno redukcja tkanki tłuszczowej, jak i budowa masy mięśniowej), treningach medycznych, poprawie stanu układu ruchu i nauce prawidłowych wzorców ruchowych. Pracuję także z kobietami w ciąży. 

Moje zajęcia…

Kładę duży nacisk na pozytywną atmosferę podczas treningu, dzięki czemu czas na nich spędzony upływa nam szybko i przyjemnie, często jednak również ze sporą ilością spalonych kalorii.

Coś więcej o mnie…

Przygodę z aktywnością fizyczną zacząłem już dwadzieścia lat temu, na basenie. Po kilku latach pływania przeniosłem się na siłownię, na której od 16 lat nadal regularnie się pojawiam, od dziewięciu – w roli trenera personalnego.

SPECJALIZACJA

trener personalny

DOŚWIADCZENIE

9 lat

LOKALIZACJA

Impuls Bielany

NASZ zespół

więcej

Maciej Jewdokin

Impuls Bielany

więcej o mnie

Natalia Mlekicka

x

Impuls Bielany

więcej o mnie

Paweł Trzciński

Rozpocznij treningi, które w bezpieczny i efektywny sposób doprowadzą Cię do oczekiwanego celu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

więcej o mnie

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia