Moje konto Sklep

Natalia Mlekicka

x

Jestem Mistrzynią Polski w Fitness Gimnastycznym oraz V-ce Mistrzynią Polski w Fitness Sylwetkowym. Byłam powołana do Kadry Polski w 2011 r. Reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Świata w Kulturystyce i Fitness w Nowym Sadzie w 2011r gdzie zdobyłam 8 miejsce. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Napisałam wiele artykułów do pism branży Fitness takich jak: „Magazyn Trenera”, „BodyBuilding Magazine”,”Dieta&Trening” czy „Trainer”. Stworzyłam i prowadziłam przez 5 lat Studia Podyplomowe: „Trener Personalny” w swojej macierzystej uczelni. Jestem również Trenerem przygotowania motorycznego, terapeutką Pilates i masażystką, pasjonatką i zawodniczką boksu olimpijskiego. 

Moje zajęcia…

To fuzja wielu różnych rodzajów aktywności, ruch to ruch i uwielbiam adaptować ćwiczenia z innych dyscyplin do tej, którą aktualnie prowadzę. Dodatkowo są prowadzone metodycznie, z naciskiem na detale i bezpieczeństwo oraz w wesołej atmosferze. Zwracam dużą uwagę na prawidłową technikę i samopoczucie ćwiczących. Zależy mi na poznaniu moich uczestników – do każdego podchodzę, z każdym porozmawiam, dopytam się o ewentualne problemy zdrowotne czy kontuzje tak, aby w razie czego dopasowywać i zmieniać ćwiczenia.

Coś więcej o mnie…

Nie toleruję poddawania się i ćwiczenia tylko po to, by odbębnić trening. Jeśli do mnie przychodzisz to po to, by się czegoś nauczyć, rozkochać w aktywności fizycznej, poczuć swoje ciało, a przy okazji spalić kalorie.

SPECJALIZACJA

fitness

DOŚWIADCZENIE

LOKALIZACJA

Impuls Bielany

NASZ zespół

więcej

Maciej Jewdokin

Impuls Bielany

więcej o mnie

Natalia Mlekicka

x

Impuls Bielany

więcej o mnie

Paweł Trzciński

Rozpocznij treningi, które w bezpieczny i efektywny sposób doprowadzą Cię do oczekiwanego celu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

więcej o mnie

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia