Moje konto Sklep

Kasia Piotrowska

Rozpocznij treningi, które w bezpieczny i efektywny sposób doprowadzą Cię do oczekiwanego celu.

Hej, mam na imię Kasia i jestem fizjoterapeutką oraz certyfikowanym trenerem personalnym z siedmioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w treningu budującym masę mięśniową, redukującym tkankę tłuszczową oraz medycznym. Prowadzę również treningi dla kobiet w ciąży jak i po porodzie. Każdy mój trening jest ułożony zgodnie z potrzebami moich podopiecznych pomagając im osiągnąć wymarzoną sylwetkę. 

Moje zajęcia…

Są przepełnione uśmiechem i pozytywną energią! Trening upływa w przyjemnej atmosferze w poczuciu wykonania dobrej roboty. Program treningowy jest ułożony indywidualnie, zgodnie z Twoimi potrzebami. Moje zajęcia przybliżą Cię do osiągnięcia założonego celu. 

Coś więcej o mnie…

Zawsze uśmiechnięta, energiczna i optymistyczna. Przygodę ze sportem zaczynałam w gimnazjum od gry w siatkówkę, od 2011 roku jestem zakochana w treningu siłowym i z przyjemnością go praktykuję. 

SPECJALIZACJA

Trenerzy personalni

DOŚWIADCZENIE

7 lat

LOKALIZACJA

Impuls Wawer

NASZ zespół

więcej

Maciej Jewdokin

Impuls Bielany

więcej o mnie

Natalia Mlekicka

x

Impuls Bielany

więcej o mnie

Paweł Trzciński

Rozpocznij treningi, które w bezpieczny i efektywny sposób doprowadzą Cię do oczekiwanego celu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

więcej o mnie

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia