Moje konto Sklep

Patrycja Karczewska

Jestem dyplomowanym instruktorem fitness, trenerem personalnym oraz dietetykiem

Cześć! Mam na imię Patrycja i jestem dyplomowanym instruktorem fitness, trenerem personalnym oraz dietetykiem. Praca jest moją pasją! Cały czas rozwijam się i podnoszę kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach. Od 2020 roku jestem także instruktorem Les Mills BodyCombat. 

Moje zajęcia

Na zajęciach największą uwagę przywiązuję do techniki wykonywanych ćwiczeń, a także do technik oddechowych. Najważniejsze jest bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Stawiam na jakość, a nie ilość. Moją ulubioną formą zajęć są interwały oraz sztangi. 

Coś więcej o mnie…

Ukończyłam studia na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Ze sportem jestem związana od dziecka. Moja pasją jest Crossfit, ale przez kontuzję przerzuciłam się na bieganie. Nie umiem usiedzieć w miejscu. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i podróży.

SPECJALIZACJA

fitness

DOŚWIADCZENIE

LOKALIZACJA

Impuls Wawer

NASZ zespół

więcej

Maciej Jewdokin

Impuls Bielany

więcej o mnie

Natalia Mlekicka

x

Impuls Bielany

więcej o mnie

Paweł Trzciński

Rozpocznij treningi, które w bezpieczny i efektywny sposób doprowadzą Cię do oczekiwanego celu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

więcej o mnie

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia