Moje konto Sklep

Gosia Reysner

Cześć, tu Gosia! Fitness i taniec to moje największe pasje, posiadam dyplomy ukończenia wielu szkoleń oraz certyfikaty udziału w konwencjach i warsztatach.

Cześć, tu Gosia! Od 2014 roku jestem prezenterem na warsztatach Fit Expression. Posiadam dyplom instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness Nowoczesne formy Gimnastyki Proactiv oraz aqua aerobik od 2005 roku. W marcu 2015 roku zostałam także dyplomowaną CrossFit Level 1 Trainer. Fitness i taniec to moje największe pasje, posiadam dyplomy ukończenia wielu szkoleń oraz certyfikaty udziału w konwencjach i warsztatach.

Moje zajęcia…

Moje ulubione formy zajęć to wszystkie te wzmacniające mięśnie oraz trening funkcjonalny, step, dance, fitball, stretching i pilates. Podczas zajęć zwracam uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń oraz samopoczucie ćwiczących. 

Coś więcej o mnie…

Jako trener bardzo sobie cenię możliwość ciągłego rozwoju oraz bliski kontakt z ludźmi. Jestem zawsze uśmiechnięta, otwarta i pełna energii, a poza tym po uszy zakochana w crossficie. 

SPECJALIZACJA

fitness

DOŚWIADCZENIE

LOKALIZACJA

Impuls Bielany

NASZ zespół

więcej

Maciej Jewdokin

Impuls Bielany

więcej o mnie

Natalia Mlekicka

x

Impuls Bielany

więcej o mnie

Paweł Trzciński

Rozpocznij treningi, które w bezpieczny i efektywny sposób doprowadzą Cię do oczekiwanego celu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

więcej o mnie

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia