Moje konto Sklep

Ania Rudalska

Hej, jestem Ania - instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz szczęśliwa posiadaczka uprawnień międzynarodowych

Hej, jestem Ania – instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz szczęśliwa posiadaczka uprawnień międzynarodowych:

  • Speedball coach level 2,
  • BodyBalanceⓇ,
  • BodyPumpⓇ by Les Mills instructor.

Posiadam 14-letni staż instruktorski w Warszawskich klubach fitness. 

Moje zajęcia…

Możesz spotkać się ze mną zarówno na zajęciach grupowych, jak i potrenować wspólnie na siłowni. Największą wagę przywiązuję do bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń, dlatego stawiam technikę na pierwszym planie. 

Coś więcej o mnie…

Uwielbiam zarówno treningi mentalne, jak i wzmacniające, ale przede wszystkim pracę z ludźmi, pracę nad ciałem i kondycją. Uwielbiam przyrodę i zwierzęta. Służę radą z zakresu wegańskiej opcji żywienia i suplementacji. Tak, jestem vegan. 

SPECJALIZACJA

fitness

DOŚWIADCZENIE

14 lat

LOKALIZACJA

Impuls Bielany

NASZ zespół

więcej

Maciej Jewdokin

Impuls Bielany

więcej o mnie

Natalia Mlekicka

x

Impuls Bielany

więcej o mnie

Paweł Trzciński

Rozpocznij treningi, które w bezpieczny i efektywny sposób doprowadzą Cię do oczekiwanego celu.

Impuls Bielany, Impuls Wawer

więcej o mnie

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia