Poznaj naszych instruktorów

1

WIOLA SUNNY

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness – nowoczesne formy gimnastyki TKKF. Wykładowca i szkoleniowiec w centrum szkoleniowym Proactiv. Prowadzi państwowe szkolenia dla instruktorów z zakresu Fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz warsztaty z zakresu Step, Aqua Aerobik, Latino. W najlepszych warszawskich klubach Fitness można spotkać nie jednego instruktora wypuszczonego spod skrzydeł Wioli. Swoim zapałem i profesjonalizmem doskonale mobilizuje grupę do ćwiczeń.

2

GOSIA REYSNER

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness Nowoczesne formy Gimnastyki Proactiv oraz aqua aerobik od 2005 roku. Jako trener bardzo ceni możliwość ciągłego rozwoju oraz bliski kontakt z ludźmi. Podczas zajęć, zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń oraz samopoczucie. Fitness i taniec to jej największe pasje, posiada dyplomy ukończenia wielu szkoleń oraz certyfikaty udziału w konwencjach i warsztatach. Od 2014 roku Prezenter na Warsztatach Fit Expression. Ulubione formy zajęć to wszystkie zajęcia wzmacniające mięśnie, trening funkcjonalny, step, dance, fitball, stretching i pilates. Zawsze uśmiechnięta, otwarta i pełna energii. Zakochana w crossficie po uszy. Od marca 2015 roku CrossFit Level 1 Trainer.

3

DORIS

Fitness Menager, dyplomowany instruktor sportu o specjalizacji fitness jak i również instruktor rekreacji ruchowej nowoczesne formy gimnastyki-fitness, trener personalny, licencjonowany instruktor zumby, instruktor speedball, międzynarodowy trener blackroll oraz trener Bokwy! Absolwentka wielu szkoleń oraz licznych warsztatów fitness prestiżowych szkół fitness! Dorota specjalizuję się w zajęciach choreograficznych- jej ulubioną formą jest Step a także jest miłośniczką treningu funkcjonalnego! Fitness dla niej to wielka pasja, którą stara się zarazić każdego uczestnika , prowadząc zajęcia z wielkim zaangażowaniem i wprowadzając atmosferę otwartości i spontaniczności jest w stanie zmobilizować każdego do ekstremalnego wysiłku! Motto życiowe : „Chwila która trwa może być najlepszą z twoich chwil”. Jej celem jest zadbać o klienta i sprawić, iż każda godzina spędzona z nią będzie niezapomnianym przeżyciem -przemyślany trening, ekspresja, muzyka – do zobaczenia na zajęciach u Doris!

4

PATI RYJAK

Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness – nowoczesne formy gimnastyki, doradca żywieniowy. Jej przygoda z fitnessem zaczęła się w 1996 roku. Pierwsze szkolenie instruktorskie ukończyła w 2001 roku pod okiem Inki Szymański, następnie kontynuowała edukację w ISFS. Brała również udział w szkoleniach i warsztatach w IFAA, EuroFitness School, Reebok University, Open Mind, Mauricz.com i wielu innych, a także w indywidualnych warsztatach najlepszych szkoleniowców oraz choreografów polskich i światowych. Uczestniczyła w państwowym projekcie kształcenia kadry instruktorskiej jako szkoleniowiec. W dzieciństwie czynnie uprawiała sport m.in. karate oraz taniec. Jej hobby to oczywiście fitness, aktywne życie, odżywianie, zdrowa kuchnia, podróże oraz poznawanie kultur innych krajów. Jej ulubionym miejscem na ziemi jest Australia, ale pragnie również odwiedzić Indie oraz Nową Zelandię.

5

AGNIESZKA CZOŁAK

Od dzieciństwa związana ze sportem, od 11 lat pracuje nieprzerwanie jako instruktorka fitness. Ukończyła państwowy kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i nowoczesne formy gimnastyki, a następnie zrobiła specjalizację z kulturystyki i kinezygerontoprofilaktyki. Jest również dyplomowanym trenerem personalnym. Od 11 lat nieprzerwanie prowadzi zajęcia w klubach w Warszawie, od sześciu lat zajmuje się szkoleniem przyszłych instruktorów fitness na licznych kursach i warsztatach. Uwielbia swoją pracę. Swoją pasją zaraża innych, a tym samym motywuje do pracy nad swoim ciałem i duchem. Na zajęciach jest zawsze pełna energii, uśmiechnięta i zaangażowana.

Anna Sprawka

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Sport towarzyszy jej od dzieciństwa, gdy zaczęła uprawiać taniec towarzyski, co stało się jej pasją na kilka kolejnych lat. Potem próbowała wielu form ruchu, a już w wieku 15 lat wiedziała, że zostanie instruktorem fitness.  I tak też w roku 2004 skończyła kurs Instruktora rekreacji ruchowej w specjalizacji fitness, a zaraz później certyfikowany kurs Pilates’a. Posiada 15-letnie doświadczenie jako instruktor. Prowadzi zajęcia wytrzymałościowo-siłowe, interwałowe, choreograficzne oraz stabilizujące, ale szczególnie lubiane przez nią są proste i mocne formy ćwiczeń np. interwał, STEP czy szalone TBC. Ania tańczy też „Pole Dance” oraz prowadzi treningi personalne.

Fitness to dla niej pasja i stara się nią zarażać innych. Dzieli się swoją wiedzą z zakresu ruchu, żywienia czy zdrowia - nie tylko na zajęciach ale i w życiu codziennym.

Najważniejsze dla niej jest, żeby każdy uczestnik zajęć wychodził z nich radosny i uśmiechnięty, zadowolony z siebie i swojej ciężkiej pracy. Zmęczony, ale i usatysfakcjonowany, gdyż właśnie pokonał serię tych „zabójczych” powtórzeń czy podskoków.

Ania na zajęciach dba nie tylko o technikę ćwiczeń i ich różnorodność, ale również o atmosferę i odpowiednią muzykę, a przede wszystkim o to, byście na zajęciach zrobili wszystko, aby osiągnąć swój cel.

W myśl jej motta „Walcz, by wygrać” mobilizuje ludzi tak, aby każde dodatkowe powtórzenie czy sekundy ćwiczeń, o które walczycie, gdy ciało jest już zmęczone, przybliżało Was do wymarzonego efektu.

Ania Rudalska

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness - nowoczesne formy gimnastyki z 14 letnim stażem w Warszawskich klubach fitness. Jest szczęśliwą posiadaczką uprawnień międzynarodowych: Speedball coach level 2, BodyBalanceⓇ, BodyPumpⓇ by Les Mills instructor. Uwielbia zarówno treningi mentalne, jak i wzmacniające, ale przede wszystkim pracę z ludźmi, pracę nad ciałem i kondycją. Największą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń, dlatego stawia technikę na pierwszym planie. Z Anią możesz spotkać się zarówno na zajęciach grupowych, jak i potrenować wspólnie na siłowni. Służy radą z zakresu wegańskiej opcji żywienia i suplementacji. Uwielbia przyrodę i zwierzęta. Tak, jest vegan 🙂