F.A.Q. - Najczęściej zadawane pytania

Co mam ze sobą zabrać na trening?

Wygodne, sportowe ubranie na zmianę, sportowe buty, ręcznik oraz butelkę wody.

 

W co mam się ubrać?

Teoretycznie to proste pytanie jest jednym z najczęściej zadawanych. A zatem, w co się ubrać?  Najlepiej w coś wygodnego, co nie będzie krępować Twoich ruchów, np. koszulka z krótkim rękawem, długie spodnie dresowe lub leginsy, koniecznie sportowe buty na zmianę.

 

Czy to dla mnie?

Jeżeli jesteś tzw zdrowym dorosłym, to jak najbardziej jest dla Ciebie. Korzyści z uprawiania rekreacji ruchowej są nieocenione. Począwszy od lepszego zdrowia, poprawy samopoczucia do zawarcia nowych, ciekawych znajomości.

 

Czy kogoś poznam?

Jeżeli tylko będziesz chciał, to na pewno kogoś poznasz. W klubie zawiązało się już dużo znajomości, a także związków partnerskich.

 

Czy na zajęciach fitness nadążę za grupą?

Jeżeli jesteś osobą niećwiczącą i jest to Twój pierwszy raz na zajęciach, to są duże szanse, że nie nadążysz i nie ma co się tym stresować. Każdy był kiedyś pierwszy raz na zajęciach. Jest to stresujące przeżycie i wszyscy to rozumieją. Aby zminimalizować stres, powiedz, że jesteś pierwszy raz impulsowym koleżankom z recepcji, przedstawimy Cię instruktorce, która zaopiekuje się Tobą na zajęciach. Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie.

 

Czy będę potrafił korzystać ze sprzętu na siłowni?

Powiedz nam, że jesteś pierwszy raz. Dla nowych klubowiczów, przygotowaliśmy wprowadzające spotkanie z trenerem. Na siłowni większość maszyn jest zaopatrzona w instrukcję jak z nich skorzystać.

 

O której otwieramy?

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 5.30 do 24.00. W weekendy od 8.00 do 22.00.

 

Ile trwają zajęcia?

Wszystkie zajęcia trwają 55 minut. Wyjątkiem są SZTANGI, które trwają 50 minut.

 

Czy w karcie multisport mam już zawarty trening personalny?

Karta multi sport umożliwia wejście na siłownie i korzystanie z całego obiektu, jednak nie zawiera pakietu treningów personalnych. Cennik treningów personalnych znajduję się na naszej stronie internetowej :).

https://impulstrainingcenter.pl/cennik

 

Jakie zajęcia fitness wybrać na początek?

W naszym grafiku zajęć fitness, który znajduję się na stronie internetowej oraz na recepcji w wersji papierowej, zajęcia oznaczone są różnym poziomem zaawansowania i intensywności w postaci gwiazdek. Na początek warto zacząć od zajęć z jedną lub dwoma gwiazdkami.

 

Co zrobić w przypadku jeśli chcę rozpocząć treningi ale mam kontuzję np. kolana?

W takiej sytuacji jeśli wybiera Pani/Pan zajęcia fitness należy niezwłocznie poinformować o tym trenera który prowadzi zajęcia i wtedy uzyska Pani/Pan informacje jakich  ćwiczeń nie wykonywać oraz zamienniki. Prosimy również wspomnieć o kontuzji, zapisując się na treningi personalne.

 

Jak zmotywować się do ćwiczeń?

Zdobyć motywacje do ćwiczeń można z różnych źródeł jak social media, telewizja lub obserwując naszych idoli. Każdy zdobywa ją na swój sposób. Jednak  regularne uczęszczanie na treningi i odpowiednia dieta  pozwala nam obserwować zmiany w naszym ciele co jest największą motywacją.

 

Chciałabym zacząć uczęszczać na zajęcia ale nie mam co zrobić z dzieckiem. Czy na terenie klubu znajduję się kącik dla dziecka?

Na terenie klubu znajduję się w pełni wyposażony kącik dla dzieci bezpośrednio obok recepcji. Każdy maluch znajdzie tam coś dla siebie.

 

W jakim wieku można zacząć korzystać z siłowni i zajęć fitness?

Z siłowni jak i zajęć fitness można korzystać od 15 roku życia z wypełnioną, pisemną zgodą rodziców.

Zajęcia z boksu są od 12 roku życia i również wymagają pisemnej zgody rodziców.

Gotowy wydruk zgody znajduje się w klubie w recepcji. Przed rozpoczęciem treningu osoby niepełnoletniej należy się zgłosić i wypełnić zgodę.

 

Czy w klubie są zajęcia z boksu? 

W klubie są zajęcia z boksu, które nie wymagają dodatkowych opłat.

Wejście jednorazowe

30 zł

Wejście jednorazowe OPEN oraz wszystkie karnety są karnetami OPEN, zawierają w sobie nielimitowany dostęp na siłownię, fitness oraz saunę. Przyjdź raz, a będziesz chciał/chciała chodzić częściej. Zapraszamy!

Karnet 30-dniowy

149 zł

Przy zachowanej ciągłości:
2 - 5 miesiąc - 139 zł/miesiąc
6 – 9 miesiąc - 129 zł/miesiąc
od 10 miesiąca - 119 zł/miesiąc

Ciągłość oznacza odnowienie karnetu nie później niż ostatniego dnia aktywności poprzedniego.

Karnet roczny

109 zł

Najkorzystniejsza oferta. Opłata pobierana jest każdego miesiąca z karty. Karnet można w każdym miesiącu zerwać, ale w takiej sytuacji trzeba dopłacić różnicę wynikającą z rabatu pomiędzy karnetem 30 dniowym a rocznym.

Karnet uczniowie/studenci/seniorzy - 109 zł (ostatnie wejście do godziny 16.00, a w weekendy bez ograniczeń czasowych).

Trening personalny

  • Jednorazowy trening 150 zł
  • 4 treningi personalne (1x w tyg.) 560 zł
  • 8 treningów personalnych (2x w tyg.) 1040 zł
  • 12 treningów personalnych (3x w tyg.) 1440 zł

Pierwsza konsultacja - 100 zł
Plan żywieniowy na 7 dni - 140 zł
Plan żywieniowy 14 dniowy - 200 zł
Wizyta kontrolna - 70 zł

Czytaj więcej...

Solarium

1,70 zł

za minutę

Z myślą o naszych Klubowiczach rozpoczynamy rehabilitację i fizjoterapię! Zapraszamy! Dowiedz się więcej...

Zajęcia z boksu są dostępne bez opłat z naszym klubowym karnetem. Zapraszamy: poniedziałek: 18.30 / środa 18.30. Prowadzi Piotr Skutela. Dowiedz się więcej...

Zajęcia RUNMAGEDDON

Dopłata 10 zł