"Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem."
Hipokrates

DIETETYK

Jak wygląda pierwsza konsultacja?

Na pierwszej konsultacji, która zazwyczaj trwa do 60 minut, dietetyk dokonuje dokładnej analizy, aby wyłapać, a następnie omówić wszystkie błędy żywieniowe dotychczas przez Ciebie popełniane. Wizyta rozpoczyna się od określenia celu współpracy, a następnie przeprowadzenia wywiadu żywieniowego. Na końcu wizyty dokonuje pomiaru składu ciała. Ustalana jest również wstępna kaloryczność diety. Gotowy plan żywieniowy wraz ze wszystkimi przepisami oraz listą zakupów wysyłam do Ciebie w ciągu 5 dni roboczych.

Jak wygląda dalsza współpraca?

Jeśli zdecydujesz się na wizyty kontrolne, pierwsza z nich następuje po ok. 2 tygodniach. Wtedy omawiane są z Tobą postępy oraz dokonywany jest kolejny pomiar składu ciała. W cenę wizyty kontrolnej wchodzi także nowy dzień diety. Przepisy oraz lista zakupów przesyłany jest do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych.

Natalia Chmielewska

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka oraz entuzjastką zdrowego stylu życia oraz racjonalnego odżywiania się. Zdecydowałam się na ten kierunek, ponieważ pasjonuje mnie wpływ żywienia nie tylko na zdrowie człowieka, ale też jego ogólne funkcjonowanie. Swoją pracą udowadniam, że dieta to nie wyrok, a zdrowy styl życia potrafi być przyjemny i satysfakcjonujący.

Od dwóch lat działam w internecie pod pseudonimem ,,Dietetyczka Nati’’ z powodzeniem popularyzując pełnowartościowe i smaczne przepisy oraz w prosty i przystępny sposób przekazując wiedzę o żywieniu.

Zapraszam Cię na konsultację, jeżeli chcesz pracować nad swoją sylwetką, poprawić stan zdrowia i poczuć się bardziej komfortowo w swoim ciele. Pokażę Ci, że niezależnie od ilości wolnego czasu i umiejętności kulinarnych, jesteś w stanie odżywiać się zdrowo i zbilansowanie. Gwarantuję, że przy mnie nie będziesz musiał przechodzić na jedną z modnych diet obecnie promowanych przez celebrytów, ani rezygnować z ulubionych smaków. Nauczę Cię dokonywania zdrowych i racjonalnych wyborów oraz pomogę wypracować nawyki, które zostaną z Tobą na długo.