Moje konto Sklep

Planuję ciążę

Planujesz ciążę? Przygotuj swoje ciało do tej rewolucji pod okiem dwóch specjalistek.

To pakiet opieki trenera personalnego i fizjoterapeuty przeznaczony dla tych wszystkich kobiet, które mają w planach powiększenie rodziny i chcą świadomie przygotować swoje ciało na zmiany.

TRENING

Jeżeli do tej pory lubiłaś biernie spędzać wolny czas, a planujesz zostać mamą warto dodać do planu dnia bezpieczną formę aktywności. Trening „Planuję ciążę” jest przeznaczony dla Ciebie, nawet jeśli wcześniej nie ćwiczyłaś regularnie. Ma na celu przygotowanie Twojego ciała do zmian, jakie będą w nim zachodzić wraz z rozwojem ciąży. Głównym celem będzie wzmocnienie mięśni kręgosłupa, nóg oraz mięśni dna miednicy. Dodatkowym atutem będzie poprawa Twojej kondycji, ciało stanie się silniejsze i łatwiej będzie znosić ciążę. 

FIZJOTERAPIA

Każda świadoma, planująca ciążę, przyszła mama wie o tym, jak ważne jest przyjmowanie  odpowiednich witamin czy przeprowadzenie kontrolnych badań. Ty również doskonale wiesz, że trzeba zacząć się zdrowo odżywiać, a czy jesteś świadoma tego jak ważne są ćwiczenia?  Czy masz świadomość, jak właściwie przygotować swój organizm do nowej roli i jednocześnie zminimalizować dolegliwości mogące się pojawić w ciąży?

Po czujnym okiem fizjoterapeuty uroginekologicznego zadbasz m.in. o mięśnie dna miednicy. Mając świadomość potencjalnych problemów i przeszkód, możesz skutecznie je zminimalizować jeszcze przed okresem ciąży i połogu.

CENA

Cena obejmuje dwa spotkania w tygodniu:

  • ok. 45 min treningu personalnego z trenerem przygotowanym merytoroczynie do prowadzenia treningów dla przyszłych i młodych Mam
  • ok. 45 min spotkanie z fizjoterapeutą uroginekologicznym

Możesz również skorzystać z oferty pakietu obejmującego 4 podwójne spotkania w cenie 1099 zł.

cena za podwójne spotkanie

299 zł

Karnety

więcej

Jestem w ciąży

299
PLN

Jesteś w ciąży? Pracuj ze swoim ciałem i zmianami jakie w nim zachodzą pod okiem dwóch specjalistek.

Kup teraz Czytaj więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna

180
PLN

Specjalistyczna fizjoterapia skierowana do kobiet. Czas trwania 45-50 min.

kup wizytę Czytaj więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna pakiet 5 wizyt

800
PLN

Pakiet 5 spotkań z fizjoterapeutą. Czas trwania każdego: 45-50 min.

kup pakiet Czytaj więcej

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia