Moje konto Sklep

Jestem w ciąży

Jesteś w ciąży? Pracuj ze swoim ciałem i zmianami jakie w nim zachodzą pod okiem dwóch specjalistek.

To pakiet opieki trenera personalnego i fizjoterapeuty przeznaczony dla każdej kobiety w ciąży, która nie posiada przeciwskazań, aby móc uprawiać aktywność fizyczną dostosowaną do możliwości i etapu ciąży.

TRENING

Trening jest przeznaczony dla kobiet, które nie posiadają żadnych przeciwwskazań lekarza do aktywności fizycznej. Program treningowy jest indywidualny, dostosowany do zmian jakie zachodzą w Twoim ciele jako przyszłej mamy oraz do Twojej obecnej kondycji fizycznej. Wspólnie pracujemy nad tym, aby zmniejszyć bóle pleców, wzmocnić całe ciało, dobrą kontrolą zmieniającej się wraz z rozwojem ciąży postawy ciała, walczymy o łatwiejszy poród oraz szybki powrót do formy po porodzie.

Jeśli trafiłaś na ten wątek jest to dla mnie duży sukces! Twoje zainteresowanie tą tematyką bardzo nas cieszy, ponieważ bardzo mały procent ciężarnych kobiet ćwiczy  wg. badań to tylko ok 23.

FIZJOTERAPIA

Podczas pracy w gabinecie pod okiem fizjoterapeuty przygotujesz swoje ciało do porodu oraz zminimalizujesz dolegliwości jakie w ciąży mogą się pojawić. Bóle kręgosłupa, ból zlokalizowany w obrębie bioder, obrzęki, problemy z nietrzymaniem moczu i wiele innych.

CENA

Cena obejmuje dwa spotkania w tygodniu:

  • ok. 45 min treningu personalnego z trenerem przygotowanym merytoroczynie do prowadzenia treningów dla przyszłych i młodych Mam
  • ok. 45 min spotkanie z fizjoterapeutą uroginekologicznym

Możesz również skorzystać z oferty pakietu obejmującego 4 podwójne spotkania w cenie 1099 zł.

cena za podwójne spotkanie

299 zł

Karnety

więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna

180
PLN

Specjalistyczna fizjoterapia skierowana do kobiet. Czas trwania 45-50 min.

kup wizytę Czytaj więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna pakiet 5 wizyt

800
PLN

Pakiet 5 spotkań z fizjoterapeutą. Czas trwania każdego: 45-50 min.

kup pakiet Czytaj więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna pakiet 10 wizyt

1550
PLN

Pakiet 10 spotkań z fizjoterapeutą. Czas trwania każdego: 45-50 min.

kup pakiet Czytaj więcej

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia