Moje konto Sklep

Zajęcia fitness Wawer – harmonogram zima 2021

Zupełnie nowy grafik zajęć fitness w Impuls Wawer!

Grudzień i cała zima ponownie w naszym klubie w Wawrze będzie pod znakiem zajęć grupowych! Wzbogacamy zdecydowanie nasz grafik:

✔️ startujemy z zajęciami rozciągającymi, na które możesz zabrać swojego maluszka 👶! To spokojne zajęcia, swobodnie może być obok Ciebie Twój synek lub córeczka.

✔️ dodajemy więcej porannych zajęć

✔️ kontynuujemy zajęcia z jogi, od razu 3 godziny

✔️ cały czas namawiamy do kickboxingu z naszą mistrzynią Asią Różańską

Oczywiście pozostaje z nami szalona zumba, prowadzona przez Martę Drozd oraz takie zajęcia jak piłki, sztangi czy rozciąganie. Liczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Każda z naszych instruktorek to pełen profesjonalizm i gwarancja dobrej zabawy na zajęciach.

Pamiętajcie, że ze względu na reżim sanitarny, w jakim chcemy działać, jest ograniczona miejsc i obowiązują zapisy (online od 31 maja lub w recepcji klubu na bieżąco).

Jak zapisać się online? Przeczytaj tutaj. To proste. Nigdy u nas nie byłaś? Zarejestruj się na naszej stronie i rezerwuj miejsce. Za wejście zapłacisz przed zajęciami kupując nasz karnet, wejście jednorazowe lub kartą partnerską (jak np. Multisport) bez żadnych dodatkowych opłat.

Teraz grafik zajęć możecie też sprawdzić tutaj na stronie, klikając „zapisz się na zajęcia” i wybierając interesujący Was klub – sprawdź grafik.

Ważny od 01.12.2021 do odwołania.

WAWER

harmonogram

POZOSTAŁE WPISY

więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna – jak może nam pomóc

przeczytaj cały

Zajęcia fitness Bielany – harmonogram

przeczytaj cały

Zapisy online już są!

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia