Moje konto Sklep

Trening dla dwojga

Spędź aktywnie czas z najbliższymi! Wybierz trening dla dwojga.

Jednym z naszych głównych celów w codziennym działaniu jest stworzenie dla Was przyjaznej atmosfery do ćwiczeń. Niezależnie czy chcesz spalić zbędne kalorie, zbudować masę mięśniową, wrócić do formy czy po prostu spędzić aktywnie czas.

Dla tych wszystkich, którzy doceniają czas spędzony na aktywności fizycznej, a jeszcze bardziej jak można podzielić tą przyjemnością z bliską osobą, mamy TRENING DLA DWOJGA.

To spotkanie z certyfikowanym trenerem, który dobierze ćwiczenia w czasie treningu dostosowane do Waszych możliwości, uwzględniając ewentualne ograniczenia. Z całą pewnością możecie liczyć na ogromną dawkę endorfin i poprawę kondycji fizycznej.

Cena treningu dla dwojga to 209 zł.

W Impuls Wawer treningi dla dwojga prowadzi Kasia Piotrowska (tu dowiesz się więcej o Kasi) lub Paweł (tu znajdziesz krótką informację o Pawle).

W Impuls Bielany trening dla dwojga poprowadzi Ewa Ołowińska (tu dowiesz się więcej o Ewie) lub Paweł (tu znajdziesz krótką informację o Pawle).

Zarezerwuj swój trening telefonicznie:

Impuls WAWER ☎️ 501103465

Impuls BIELANY ☎️ 224252988

POZOSTAŁE WPISY

więcej

Zajęcia fitness Wawer – harmonogram zima 2021

przeczytaj cały

Impuls dla Mam

przeczytaj cały

Zajęcia fitness Bielany – harmonogram jesień 2021

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia