Moje konto Sklep

Świętujemy Dzień Przyjaciela

Świętujemy Dzień Przyjaciela przez cały tydzień. Mega specjalną ceną - 85 zł za karnet 30 dni.

Ten, kto nas zna, wie, jak bardzo ważna dla nas jest przyjazna atmosfera w naszych klubach. W związku z tym zamierzamy hucznie świętować Dzień Przyjaciela, bo zamieniamy dzień w cały tydzień 😊😊😊.

W dniach 26.07-01.08.2021 r mamy specjalną promocję dla przyjaciół! Jesteś naszym Klubowiczem (masz karnet Impuls lub korzystasz z naszego klubu dzięki karcie partnerskiej Multisport, Medicover, FitProfit, BeActive)? Zaproś do wspólnych ćwiczeń i treningów swoją przyjaciółkę/ przyjaciela, którzy nie znają Impulsu. Dzięki temu będą mogli zakupić swój pierwszy karnet Impuls w SPECJALNEJ MEGA CENIE – 85 zł za karnet OPEN 30-dniowy.

Dodatkowo jeśli zrobicie sobie wspólne zdjęcie podczas treningu lub na terenie naszego klubu, umieścicie je na swoich profilach na Instagramie lub na Facebook z hasztagiem #ImpulsBFF oraz z oznaczeniem naszej lokalizacji – otrzymacie mega paczkę niespodzianek do podziału.

Czas trwania promocji 26.07-01.08.2021

Nowy przyjaciel klubowicz może zakupić tylko raz promocyjny karnet 30-dniowy w specjalnej cenie 85 zł.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj –> REGULAMIN lub w recepcji obu klubów.

POZOSTAŁE WPISY

więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna – jak może nam pomóc

przeczytaj cały

Zapisy online już są!

przeczytaj cały

Promocja dla nowych klubowiczów

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia