Moje konto Sklep

Świąteczna zbiórka dla Domu Samotnej Matki

Świąteczna zbiórka dla Domu Samotnej Matki w klubach Impuls!

Kochani, Święta Bożego Narodzenia to dla większości z nas bardzo radosny i rodzinny czas. Jednak w naszym otoczeniu są osoby, dla których ten czas jest równie ciężki jak codzienność. To samotne Mamy, często potrzebujące podstawowej pomocy, aby mogły zadbać o swoje pociechy i o siebie.

Chcemy w naszych klubach zorganizować kolejny raz zbiórkę dla nich, wiedząc jak Wasze hojne uczynki mają super moc wywołania uśmiechów na ich twarzach – zarówno małych podopiecznych, jak i tych dorosłych.

W tym roku wszystkie zebrane rzeczy przekażemy do Domu Samotnej Matki Nazaret, mieszczącego się przy ul. Szymanowskiego 4A w Warszawie.

Dla nas bardzo ważne jest, aby ta pomoc była jak najlepsza, dlatego jesteśmy w kontakcie z pracownikami tego Domu Samotnej Matki i otrzymaliśmy od nich listę potrzebnych rzeczy. Byłoby fantastycznie, aby każdy z nas mógł przynieść chociaż jedną rzecz z poniższej listy do klubu, a z pewnością uda nam się zebrać mnóstwo!

Startujemy ze zbiórką już dziś i potrwa do 20.12.2021. Tak, abyśmy zdążyli jeszcze wszystko dostarczyć przed Świętami. Rzeczy można zostawiać u naszych koleżanek z recepcji w obu naszych klubach (Bielany i Wawer).

Lista potrzeb DSM:

1. Artykuły spożywcze (te, które są najszybciej zużywane):

 • deserki i serki dla dzieci
 • każde mleko (zwykłe w butelkach i kartonach)
 • sery żółte paczkowane (każde)
 • każdy paczkowany nabiał
 • masło
 • paczkowane wędliny i parówki
 • konserwy mięsne
 • owoce w puszkach
 • soczki dla dzieci w kartonach
 • soki do rozcieńczania w wodzie (np. malinowy)
 • sosy i koncentraty pomidorowe
 • kawy (każde)
 • herbaty owocowe
 • miód
 • przetwory w słoikach (typu buraki, papryka, ogórki)
 • dania w słoikach (typu klopsy, pulpety czy gołąbki)
 • musztardy, ketchupy i inne sosy kanapkowe
 • przyprawy każde
 • kostki rosołowe

2. Artykuły chemiczne:

 • płyny do prania
 • płyny do płukania
 • płyny do mycia podłóg
 • płyny do mycia okien
 • worki na śmieci 120/ 160 l
 • pieluchy rozm. 5 i 6

3. Zabawki dla dzieci/ przybory szkolne:

 • farby plakatowe
 • plastelina
 • flamastry/ kredki
 • brystole duże (każdy kolor), bloki kolorowe
 • krepina
 • inne kreatywne narzędzia dla dzieciaków
 • gry planszowe dla dzieci w wieku 6 – 12 lat

4. Kocyki, pościele, kołdry, poduszki

POZOSTAŁE WPISY

więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna – jak może nam pomóc

przeczytaj cały

Zapisy online już są!

przeczytaj cały

Boks dla kobiet na Bielanach

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia