Moje konto Sklep

Impuls dla Mam

To zupełnie nowy i innowacyjny projekt dla przyszłych i młodych Mam, który opracowaliśmy w zespole ekspertów!

To zupełnie nowy i innowacyjny projekt dla przyszłych i młodych Mam, który opracowaliśmy w zespole ekspertów!

Wierzymy, że przyszłe i młode Mamy to super bohaterki, którym należy się najlepsze wsparcie w okresie tej ogromnej rewolucji w całym życiu – również w ciele.

Z myślą o nich stworzyliśmy 3 pakiety:

To dla Was przygotowaliśmy również swoisty dekalog przyszłej i młodej Mamy:

 • Po pierwsze poród to ogromny wysiłek fizyczny, niekiedy porównywalny do przebiegnięcia maratonu, dlatego warto, abyś przygotowała się do niego pod względem kondycyjnym.
 • Po drugie ćwiczenia mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Przecież podczas ćwiczeń uwalniają się hormony szczęścia 🥰. Poza tym ćwicząc masz szanse zapobiec zaburzeniom snu i zmniejszyć stres.
 • Po trzecie dzięki nim możesz zmniejszyć dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa, a to jedna z najczęstszych dolegliwości w czasie ciąży i po niej.
 • Po czwarte masz większą kontrolę nad przyrostem masy swojego ciała, szybciej wrócisz do formy po porodzie. U kobiet ćwiczących podczas ciąży rzadziej stwierdza się występowanie obrzęków czy też żylaków. 
 • Po piąte ćwiczenia wzmocnią Wasze mięśnie, a to przełoży się na zdecydowanie mniejsze zmęczenie w ciągu dnia.
 • Po szóste możesz skrócić czas porodu. Prawdopodobnie szyjka macicy szybciej będzie się rozwierała.
 • Po siódme zmniejszysz lęk przed porodem.
 • Po ósme poprawisz pracę  układu oddechowego oraz układu krążenia- mniejsze zmęczenie, mniejsza zadyszka💪.  Obniżysz ryzyko cukrzycy ciążowej czy nadciśnienia.
 • Po dziewiąte zmniejszą  się rozstępy skóry…. prawda jest niestety brutalna. Jeśli Masz skłonności do rozstępów prawdopodobnie i tak się pojawią, ale warto szybko się z nimi rozprawić.
 • Po dziesiąte następuje zwiększenie przepływu w obrębie macicy, a także łożysku – korzyść dla rozwijającego się dzidziusia👶 lepsze ukrwienie, lepsze dotlenienie.

Nasza oferta to podwójne zajęcia, raz w tygodniu:

 • trening personalny, ok. 45 min
 • fizjoterapia, ok 45 min

To Ci zapewni kompleksową opiekę dwóch specjalistek, które służą wsparciem w tym Twoim szczególnym czasie. Będą współpracować ze sobą, aby jak najlepiej zadbać o Twoją kondycję i ciało, uwzględniając bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego maluszka.

Zespół Impuls Wawer:

Agnieszka Mieteń – fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutką, w trakcie specjalizacji uroginekologicznej. Zawodowo  zajmuję się rehabilitacją kobiet przygotowującej się do ciąży, w ciąży i po niej , Rozpowszechniam wiedzę na temat zdrowego stylu życia kobiet przygotowujących się do macierzyństwa. Uświadamiam, że ćwiczenia w ciąży niosą za sobą wiele korzyści, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Wprowadzając zdrowe nawyki w codziennym życiu. Promuję wiedzę medyczną opartą na badaniach naukowych. Chcę pokazać iż ćwiczenia rehabilitacyjne mogą być ciekawe. Prowadzę bloga @aga-mamafizjo.

Kasia Piotrowska – trener personalny

Jestem magistrem fizjoterapii, certyfikowany trenerem personalnym z siedmioletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w treningu budującym masę mięśniową, redukującym tkankę tłuszczową oraz medycznym. Prowadzę również treningi dla kobiet, które chcą przygotować się do ciąży, są w jej trakcie czy też po porodzie. Są to szczególne rodzaje treningów, indywidualnie dobrane do potrzeb, umiejętności, czy tez trymestru ciąży przyszłej mamy.

POZOSTAŁE WPISY

więcej

Fizjoterapia uroginekologiczna – jak może nam pomóc

przeczytaj cały

Zajęcia fitness Wawer – harmonogram zima 2021

przeczytaj cały

Joga na Bielanach już od 14 października

przeczytaj cały

“Zwycięzcy są zrobieni z czegoś co znajduje się w głębi nich samych - pragnienie, marzenie, wizja. Muszą mieć wytrzymałość do ostatniej minuty, muszą być trochę szybsi, muszą mieć umiejętności i wolę. Ale wola musi być mocniejsza niż umiejętności.”

Muhammad Ali

Zapisz się na zajęcia już teraz!

zapisz się na zajęcia